2733
2739
خواهر من باردار نمیشد این چله رو گرفت ماه بعد از تموم شدنش باردار شد اونم یه خانمه بهش گفته بود که خ ...

چه خوب..به سلامتی...ممنون عزیزم

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خواهر من باردار نمیشد این چله رو گرفت ماه بعد از تموم شدنش باردار شد اونم یه خانمه بهش گفته بود که خ ...

خواهرتون مشکل خاصی داشت که باردار نمی شد؟

2728
خواهرم بچه دار نمیشد حتی مرکز ناباروری رویان تهران هم رفتن ولی جواب نگرفتن خیلی روحیه ش خراب بود &nb ...

ببخشید شما خودتون هم چله گرفتین تا حالا برای بارداری؟ببخشید که پرسیدم

2738
خیلی دوست دارم ولی هنوز موفق نشدم متاسفانه شرایطش که میدونیدمثلا انجام تمام واجبات یا نگه داشتن زبان ...

اره منم میخواستم بگیرم تو غیبت کردنش موندم...خودم میتونم غیبت نکنم ولی میشنوم..روم نمیشه تذکر بدم..شرایطش سخته.....باید حتما نماز اول وقت خونده بشه یا میشه نخونیم؟

میدونید وقتی به چطور تشکیل شدن نطفه جون گرفتنش انسان شدنش عمیق فکر کنیم واقعا بزرگترین معجزه س به نظرم حالا اینکه چی میشه  واقعا فقط خواست خداست تخمک فلانه و اسپرم فلانه واینا یه علم خیلیییی کم از بشر هست میبینی خیلیا هستن بعد اینکه از دکتر رفتن زباد جواب نمیگیرن طبیعی خودشون باردار میشن 

خدایا مواظب 
شما چند وقت اقدامید؟  اگه دوست داری بگو البته

از اذر 96 اقدامم ...من یائسگی زودرس گرفتم 34 هست یک ساله که فهمیدم قبلش هم علائمشو داشتم ولی نمیدونستم چم شده

شما چند وقت اقدامید؟  اگه دوست داری بگو البته

یعنی خدا معجزشو نشون من میده؟و

اینو بخون پیش حکیم مومن هم برو

۷۷۵۰۹۸۱۸

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2706