2410
2553
عنوان

چرا ما همش داریم در جا میزنیم؟

328 بازدید | 23 پست

بعد ۶ سال ازدواج و کار کردن مث چی شوهرم

هنوزم درجا میزنیم.

نه خونه

ن ماشین

نه مسافرت

نه بریز بپاشی 

هر چی هم که قناعت میکنیم بدتر

در صورتی که دوستش با همین در امد شوهرم میبینی الان همه چی دارن 

یا نه اون

خیلی ها...

نمی دونم چرا تو همه چیز داریم در جا میزنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
شاید بیشتر خرج میکنید 

اگه می کردم ک غصه نداشت

جمع کردیم کردیم

یعنی شوهرم کرد به هوای سرمایه گزاری که همش باد هوا شد

چون سرش و کلاه گزاشتن

بعد اونم همین طور داریم فقط درجا میزنیم

اولیش مدیریت مالیه و بعد از اون سرمایه گذاریه.

انشالله که وضع همه خوب بشه

به عنوان یه آقا چرا اینجام؟                                 اول از همه من معتقدم تفکیک جنسیتی نباید وجود داشته باشه، همونجور که خانما حقشونه قاضی بشن، رئیس جمهور بشن، برن استادیوم، حق سفر، رانندگی همه وسایل نقلیه و... بین آقایونم نباید با خانما فاصله ای وجود داشته باشه، پس اول از همه باید از خودمون شروع کنیم تا کلیشه های نابجا از بین بره. در مورد این سایتم کاملاً حریم شخصی خانما رو در جریان هستم و سعی میکنم بهشون احترام بزارم.                                                                                    دلیل بعدی اینه که گاهی از روی سرگرمی بجای گروه های تلگرامی و اینستاگرام که متاسفانه جو جالبی ندارن میام اینجا و سعی میکنم درس زندگی یاد بگیرم و اگه جایی نیاز بود که نظرم به دیگران کمکی کنه اونا رو بیان کنم.                                                                                                     سپاس از خواهرای نی نی سایتی خوب و مهربون از جانب برادر کوچکتان
ماهم دلمون بچه میخواد تمام فکر وذکرم همین شده

بچه ک روزیش و میاره من اعتقاد دارم

اما من حرفم اینه با در امد شوهرم من مردم به چ جاهایی میرسن

ما چرا نرسیدیم

شاید چون روزیمون کم بود

اگه می کردم ک غصه نداشت جمع کردیم کردیم یعنی شوهرم کرد به هوای سرمایه گزاری که همش باد هوا شد ...

خب پس  برای مسائل اقتصادی حتما باید یه آدم قابل اعتمادی برا مشاوره پیدا کنید. 

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2714
بچه ک روزیش و میاره من اعتقاد دارم اما من حرفم اینه با در امد شوهرم من مردم به چ جاهایی میرسن ...

روزی که کم نیست. وقتی تلاش میکنید روزی تونم میاد

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
خب پس  برای مسائل اقتصادی حتما باید یه آدم قابل اعتمادی برا مشاوره پیدا کنید.

الان ک گزشت و تموم شد رفت

چون با این وضع به جایی  بعید می دونم برسیم

چند سال پیش خرجی نداشتیم تو عقد بودیم در امدش خوب بود

اما میگم همش باد هوا شد

روزی که کم نیست. وقتی تلاش میکنید روزی تونم میاد

تلاشش زیاد

کارش زیاد

در امدش زیاد(البته قبلا)

اما میگم انگاری مال ما نبود چون بعد سرمایه گزاری رفت هیچیش نرسید کلی هم قسط وامی هم ک گزاشتیم و دادیم

بچه ک روزیش و میاره من اعتقاد دارم اما من حرفم اینه با در امد شوهرم من مردم به چ جاهایی میرسن ...

منم میدونم روزیش میاد من فقط دعا میکنم که بیاد

هر چی پول دارید طلا بخرید اصلا نذار پول نقد دست شوهرت بمونه 

منم میدونم روزیش میاد من فقط دعا میکنم که بیاد هر چی پول دارید طلا بخرید اصلا نذار پول نقد دست شوهر ...

هه 

خواهر 

چی بگم.

اون اگه یه ذره به من میسپرد که وضعم این نبود

خود رای

2706