2726

بچه ها بعد از رابطه با همسرم 

همسرم آبش رو داخل ريخت و منم سريع رفتم دستشويي ولي مايعي كه ازم خارج شد نارنجي بود كسي علت رو ميدونه خيلي نگرانم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نزدیک پریودت نیس احیانا؟؟

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

خب خونریزی داشتی دیگه

هر دلیلی هم میتونه داشته باشه

عفونت 

زخم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
نه عزيزم

اگه نزدیک پریودت نیست

یا روزای اول بعد پاکیت نیس

خیییلی ببخشید ، دخول با شدت نبوده باشه و یا واژن خشک نبوده باشه و خیس بوده باشه کامل و ... (چون اینا همه باعث خراشیدگی میشه و ممکنه خون ببینی)

و دفعه ی اولیه که با همچین چیزی روبرو میشی 

دفعه ی بعد که نزدیکی داشتی داخل نریز تا رنگ اصلی منی رو ببینی چون ممکنه خدایی نکرده مشکلی از جانب همسرت باشه و خودت هم دقت کن ببین بازم لک نارنجی میبینی یا نه  اگه باز هم خودت دیدی (نشونه ی زخم مختصر دهانه ی رحمه)  اینجوری متوجه میشی مشکل از کدوم سمته بعد میرید دکتر 

اگه تکرار هم نسد که هیچی

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
اگه نزدیک پریودت نیست یا روزای اول بعد پاکیت نیس خیییلی ببخشید ، دخول با شدت نبوده باشه و یا واژن ...

ممنون عزيزم ولي اولين باره كه ميبينم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
ممنون عزيزم ولي اولين باره كه ميبينم 

خب پس صبر کن تا دفعه ی بعد 

اگه تکرار شد برو دکتر

2706