2726
عنوان

بخیه زایمان طبیعی

257 بازدید | 28 پست

سلام من چهار روز زایمان طبیعی کردم بخیه هام خیلی درد میکنه 😧بتادین چطوری مصرف کنم تا بخیه هام خوب شه طوری نباشه که خشک کنه شبا از درد خوابم نمیبره 😧

بتادین استفاده نکن

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قدم نو رسیده مبارک عزیزم😘😘😘😘 برو حموم ابو بتادین قاطی کن ده دقیقه بشین توش یا خودتو با بتادین ب ...

ممنون عزیزم مقدار بتادین چقد باشه تویه لیتر؟

بخیه ها چندروزه خوب میشن راهی واسه این که زود بهتر شن پیشنهاد ندارین؟

عزیزم مبارک باشه اب گرم وبتادین قاطی کن بشین توش بعد از حمام اومدی بیرون سشوار رو بگیر به بخیه هات تا زودتر خوب بشن البته از نزدیک نگیری که بسوزونی خودتو

اصلا نمیتومم تصور کنم،توی جایی به این حساسی چطور میشه درد بخیه تحمل کرد،وقتی داشتن برش میدادن حس کردی؟ببخشید میری دستشویی سوز نداره،وااای چقدر از طبیعی میترسم،اصلا نمیتوم درد تحمل کنم ،الان که پریودم نمیتونم تحمل کنم چه برسه پریودی،ولی به نظرم تو تشت بشین. نمیدونم چی گفت تو تشت بریز ولی فک کنم اب ولرم بود،نمیدونم شایدم بخیه هات خیسشن دیر تر جوش بخوره،بخیها ت جزبین 

عزیزم مبارک باشه اب گرم وبتادین قاطی کن بشین توش بعد از حمام اومدی بیرون سشوار رو بگیر به بخیه هات ت ...

ممنون عزیزم سلامت باشی فقط مقدارش چقد باشه مثلا تویه لیتر آب اخه شنیدم بتادین به اندازه زیاد باعث خشکی بخیه میشه واسه همین مقدارش مهمه بدونم؟

اول اینکه دقت کن محل بخیه هات ورم کرده نباشه ( عفونت نکرده باشه)

بعدشم پددی بهداشتیتو زود به زود عوض کن 

به هیچ عنوان از بتلدین استفاده نکن چون باعث کند شدن روند خوب شدن زخم میشه 

شما باید از شامپو بچه استفاده کنی به این صورت که داخل آفتابه آب ولرم بریز و یک پیمانه شامپو (باهمون در شامپو یکی بریز توش) خودتو باهاش بشور و خشک کن 

میتونی برا خشک کردن بدنت و اروم کردن جای بخیه هات از سشوار استفاده کنی منتها با فاصله از بدنت نگه دارش 

دیگه اینکه از توالت فرنگی استفاده کن ، مواظب باش یبوست نگیری غذاهای نرم بخور  و موقعی که میشینی رو بخیه هات نشین 

اینایی که گفتم رو رعایت کنی بخیه هات زود خوب میشه

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

یه پماد خارجی هست اروخانه داره بپرسی برا ترمیم جای بخیه بهت میده زودتر خوب میشه  فکرکنم اسمش اولش فیبرو....... نمیدونم چی هست

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
2706