2726
عنوان

بچه ها یعنی. بچه م می مونه واسم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 55 پست
عزیزززممممم میخاد غلت بزنه  دکتر بردیش برا وزنش ؟؟؟نگفتن کمکی رو شروع کنی یان؟؟

وزنش دکتر گفت یه کوچولو کمه شیر خشک داد

غذاای کمکی از پایان ماه شش ان شالله

اسی جان باید زیر نظر متخصص تغذیه کودک هم بره. قل دختره من که ریز بود از بدو تولد سره اصول مکمل و غذا کمکی و سرلاک و...شروع کرد

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اهن ایرانی میدم. شنیدم خارجیا میزان اهنش کمه  یا اشتباهه

آیروویت بده‌ .خارجی و باکیفیته

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
اره کار خوبی کردی هوا گرمه سعی کن تو اتاق بخابونیش ک باد کولر یا اسپیلت بهش نخوره

متاسفانه اوردمش تو هال 

چون تو اتاق بمونه دید نداریم بش 

میترسم اتفاقی براش بیفته

اما نمیزارم باد زیاد بش بخوره

2728
اهن ایرانی میدم. شنیدم خارجیا میزان اهنش کمه  یا اشتباهه

متاسفانه اطلاعی ندارم.چون خودم قطره ایرانی میدم.اما جاریم خارجی میداد.ب این دلیل بهتون گفتم.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
متاسفانه اوردمش تو هال  چون تو اتاق بمونه دید نداریم بش  میترسم اتفاقی براش بیفته ام ...

شب خوابی چیزی روشن میکردی 

یه چیز بپوشون بهش خدا نگهدارشه عزیزم اصلا غصه چیزیو نخور هر شبم برلی سلامتیش ایت الکرسی بخون

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
حتما میبرمش  

راستی دختره من رفلاکس و کولیک فوق شدید داشت🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ۴ماهگی ۴کیلو بود

راستی دختره من رفلاکس و کولیک فوق شدید داشت🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ۴ماهگی ۴کیلو بود

الان چند کیلو شده وجند ماهشه؟

کولیک ورفلاکسش کی خوب شد؟

وبرا بهتر ش نش چکار کنم دکتر دارو واسه کولیک ندادفقط واسه رفلاکس امپرازول داد

راست؟اهن ایرانی بهتر؟؟ چه مارکی میدی

ایرانی میگن بهتره خارجی میزان اهنش کمتره ولی خب من خارجی لیپوزوفر میدم برااینکه دندونش سیاه نشه 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
ایرانی میگن بهتره خارجی میزان اهنش کمتره ولی خب من خارجی لیپوزوفر میدم برااینکه دندونش سیاه نشه  ...

منم لیپو گرفتم ولی فعلا استفاده نکردم 

اگه دندونش در اومد بهش میدم که سیاه نشه 

یا از الان بدم ؟؟؟

منم لیپو گرفتم ولی فعلا استفاده نکردم  اگه دندونش در اومد بهش میدم که سیاه نشه  یا از ...

هروقت دراومد خب بهش بده منم حدود یه ماه ایرانی دادم دندون دراورد خارجی

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
الان چند کیلو شده وجند ماهشه؟ کولیک ورفلاکسش کی خوب شد؟ وبرا بهتر ش نش چکار کنم دکتر دارو واسه کول ...

کولیکش۲/۵سالگی.

رفلاکسش ۱سالگی حدودا.

الان۵/۵سالست. ۱۵کیلویه. استخونه خالصه. همه ی دنده هاش زده بیرون.

برای کولیکش هیییچ دارویی جواب نداد. فقط بلادونا روزی ۳قطره.‌فوق العاااده قویه و هر پزشکی تجویز نمیکنه. متخصص تغذیه تجویز کرد. آبه رو آتیش بود. بدون نسخه نخری شری بشه برام😭 فقط به پزشکش پیشنهاد بده ببین چی میگه.

یکسالگیش ۷کیلو شد تازه

2706