2733
2734
عنوان

برا مامانم مشورت میخوام

131 بازدید | 11 پست

سلام مامان من تازه یکی از خونهدهاشو فروخته 950ملیون  امروز تو فکر خرید یه خونه ای چیزی بود من گفتم مامان بریم شهرک مهر یه ویلا ببینیم رفتیم گفت ویلاها 1میلیار خورده این زمینم هست زمین 1000متر 500ملیون به نظرتون اگه زمینو بخریم با 450ملیون میشه یه ویلا باغ شیک ازش بیرون اورد یا بیخیال بشیم یه خونه تو شهر بگیریم یا یه مغازه کودومش بهتره؟

البته مفازه با مکان خوب بهترین چیز ...

ولی برادر شوهر من معماره ... تجربه های من نشون داده ۴۵۰میلیون میتونی ویلا شیک و لاکچزی بسازین 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

نمیدونم والا

ماشالله مرفه بیدردید شاید بچه ها بدونن

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته مفازه با مکان خوب بهترین چیز ... ولی برادر شوهر من معماره ... تجربه های من نشون داده ۴۵۰میلیو ...

اخه یه مغازه داریم بعد مامانم میگه یه چیز باشه بتونم درخت اینا بکارم عاشق گل گیاهه مرسی از راهنماییت

2728
نمیدونم والا ماشالله مرفه بیدردید شاید بچه ها بدونن

هرکی پول داره براش تلاش ‌کرده و زحمت کشیده از اسمون خدا نباریده ک....

چقدر لحنتون بد بود واقعا ....

الان ۹۵۰میلیون یا ۱میلیارد پوله؟؟؟ اونی ک نداره اندازه اونی ک داره زحمت نکشیده، وگرنه اونی ک داره از شکم ننه اش پولدار در نیومده🤨🤨🤨🤨

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2738
هرکی پول داره براش تلاش ‌کرده و زحمت کشیده از اسمون خدا نباریده ک.... چقدر لحنتون بد بود واقعا .... ...

والا من شوهر اول مامانم شهید شده بابامم تو سن 35سالگی سرطان گرفت به رحمت خدا رفت 3تا برادر داشتم قبل خودم 3تاش تو بچگی فوت کردن مامانمم هزارتا مریضی داره نمیدونم چرا فکر میکنن یکی تا یکم دسش به دهنش میرسه بی درده عالمه 

والا من شوهر اول مامانم شهید شده بابامم تو سن 35سالگی سرطان گرفت به رحمت خدا رفت 3تا برادر داشتم قبل ...

ولشون کن مهم نیست... کوته فکری بعضیاس