2733
2734
عنوان

نفخ شدید نوزاد

476 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها .پسر دوماهم به طرز شدیدی نفخ داره بعد بو گند میده تقریبا هفته ایی یبارم مدفوع میکنهدچیکارش کنم خوب شه .دفع قبل با شیرخشت اجابت مزاج داشت

واي من كه ديگه ديوانه شدم پسرم 14 روزشه شايد كلا تو اين روزا چند ساعت خوابيدم ،دلش همش باد داره و سكسه و يسره جيغ ميزنه فقط چند ساعت تو روز ميخوابه 

شكمشم مثل سنگه وقتي كار ميكنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واي من كه ديگه ديوانه شدم پسرم 14 روزشه شايد كلا تو اين روزا چند ساعت خوابيدم ،دلش همش باد داره و سك ...

مدفوع میکنه؟ اگه نمیکنه شیرخشت بهش بده روز بعد حتما شکمشو خالی میکنه

2731

اصلا نترس بهش نبات داغ بده سه روز روزی  سه مرتب هم برای یبوستش خوب هم نفخش . داروی کولیک ای هم خوبه اینا روی بچه ی من جواب میداد داروهای مختلفی یرای نفخ هست باید بیینی گدومشون برای بچه های خوب 

فقط نعنا و عرق نعنا و چایی نعنا اصلا بهش ندی

2738
مدفوع میکنه؟ اگه نمیکنه شیرخشت بهش بده روز بعد حتما شکمشو خالی میکنه

عزیزم بهش قطره ایزیکول بده نفخشو می گیره ۵ قطره بریز تو شیرخشکش و ۷ دقیقه بعد شیرشو بده

مواظب باش روزانه بیشتر از ۳ بار نریزی قطره رو

شرلت زینو کولیک برا اینه که راحت پی پی کنه روزی ۲ بار هر بار فقط ۱ سی سی بده

اگه بتونی قطره بایوگایا پیدا کنی هر شب قبل خواب بدی، باکتریهای مفید روده رو فعال می کنه و مزاجش خوب میشه و شبها میخوابه، مقدار بایوگایا با توجه به وزن نوزاد دستورش نوشته

یبوست نی نیو داغون می کنه حتما باید ویزیت بشه

شیرخشت اگر به بچه میدید حد مجازشو بپرسید از عطاری، در حد یه کنجد اگه بیشتر نوزاد بخوره حالت بیهوشی میگیره.

برای نفخ و یبوست هم حتما چیزی میخورید که نفاخه یا سرد هست

خودتون عرق نعنا و نبات زیاد بخورید و ببینید کدوم غذاتون باعث نفخ بچه میشه و اونو حذف کنید

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌