2737
2739
عنوان

خاطره ی اولین باری که پریود شدین

| مشاهده متن کامل بحث + 8872 بازدید | 110 پست
به مامانم گفتم. بعد سریع گذاشت کف دست بابام، اونم رفت واسم نوار خرید با یدونه عروسک خوشگل. بوسم کرد، ...

آفرین 👏 چه برخورد قشنگی

خاطره ی خوبی ساختن برات با تغییر جدید زندگیت

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

فرداش عروسی عموم بود واس عروسی عموم اماده میشدیم خونه مادر بزرگم بودیم من ب اصرار بقیه دامن دختر عمومو پوشیدم ببینن تو تنم چ جوریه  کمرش تنگ بود واسم  درش اوردم یهو لکو دیدم رو شورتم وای خودمو میزدم دختر عمومو میزدم کش دامنت تنگ بود ب خاطر اون اینجوری شد 🤣🤣😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اولش ک فهمیدم پریود شدم ذوق کردم😂..اما بعدش ک باید همش پوشک میذاشتم و اینا گریه کردم مسافرت رفته بودیم منم ک اولین بارم بود یعنی افتضاهیم افتاد یادش میفتم دلم برا خودم میسوزه

2728
۱۲سالم بود،همه چیو میدونستم از قبل از مدرسه اومدم خونه دیدم شرتم قرمزه با خوشحالی نوار بهداشتی گذا ...

وای از محدود کسایی هستی که میگن با پریودیم خوشحال شدم

چقدر خوب

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
آخییی  چطور چند ماه پریود بودی کسی نمیدونست

کسی رو نداشتم 

مادرم مدام سر کار بود 

یک برادر و خواهر کوچیکم داشتم که باید مراقبشون میبودم .... مابقی ازدواج کرده بودن و شاید به اصرارمن دو هفته ای یکبار دور هم جمع میشدن😊 میگفتم که چی بشه؟ برام جشن بگیرن! اصلا برا خودمم اصلا عجیب نبود 

یک اتفاق عادی ای بود که همکلاسی هامم میشدن 

خدا هست.
فرداش عروسی عموم بود واس عروسی عموم اماده میشدیم خونه مادر بزرگم بودیم من ب اصرار بقیه دامن دختر عمو ...

ووای از دستت دختر😂😂😂

هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
2738
منم فکر کنم کلاس ۵ام بودم  داشتم تو خیابوون بازی میکردم...اومدم خونه که برم دستسویی وای چشمتون ...

وای عزییزم چقدر بد 

اخه زود هم پریود سدی من تا اول دبیرستانم با خواهرم خاله بازی میکردم 😑

مرداد ماه تو مدرسه چیکار میکردی   نکنه تجدیدی بودی هااا😉😉😉

دقیقا👏👏👏👌👌👌

هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
2706