2737
2734

بچه ها تو رو خدا کمک دارم دیونه میشم
من یک موجود به شدت ترسوم گاهی احساس میکنم یکی صدام میزنه مثلا تا حالا چند بار فکر کردم مامانم صدام میزنه میرم میگم بله ؟میگه من صدات نزدم  چند بار سایه یه آدم دیدم درحالی که هیچ کس پیشم نبوده. بخدا الانم دقیقا شنیدم صدای یه مردی گفت پشت. رفتم نگا کردم ببینم بابامه، دیدم همه خوابن. همش احساس میکنم یکی پیشمه. تو تاپیک قبلم یه ماجرا رو توضیح دادم نمیدونم به هم ربط دارن یا نه؟ جنه، چشم سوم اینام بازه خیالاتاتی شدم چمه؟ 
شبا از ترس خوابم نمیبره به زور نی نی سایت و مجازی خودمو بیدار نگه میدارم تا هوا روشن میشه

کسی هست مثل من باشه؟؟؟؟؟ دیگه دارم عقلمو از دست میدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو بغل مامانت بخاب😍

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉
2738
پناه برخدا .دختر بقول شوهرم اینا همش فکر و خیالت خودته جن کجا بود بگیر بخاب بچه

بخدا شنیدم دقیق صداشو   اخه چند بار داره تکرار میشه تاپیک قبلمو بخونین از اون ماجرا بیشتر شده 

اگه واقعا جدیه حتما به یه روانشناس مراجعه کنید توهم دیداری و شنیداری... جن و چشم سومی در کار نیست. 

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.

ببین اگه مدت زیاد که اینجوری هستی حتما به قول اون دوستی که گفتن رواتکاو مراجعه کن و ساده ازش نگذر

خاله من یه مدت بخاطر افسردگی به این مسایل شدید حساس شده بود

و اینکه جن و هر موجود ماورایی تا خودت تو حریمشون وارد نشی با طلسمو دعا و اینا امکان نداره بیان

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨
بخدا شنیدم دقیق صداشو     اخه چند بار داره تکرار میشه تاپیک قبلمو بخونین از اون ماجرا بیشت ...

بزار برم تاپیکتو بخونم 

در ضمن برو پیش روانشناس خیلی میتونه کمکت کنه

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2706