2726
آره استراحت و منع رابطه چون خونریزی داره

بفکرش بودم اینکارو بکنم اما فک نمیکردم اینجوری باشه دو ماه خیلیه 

شما گذاشتی عزیزم راضی هستی ؟ اذیت کننده نیست ؟

با ورزش کردن مشکلی پیش نمیاد ؟ ببخشید خیلی سوال کردم

همچون ماه الهام بخش باش، حتی زمانی که کامل نیستی🌛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خارج رابزه خوبه ها خیلی، درس کار بیرون ، هیچ کاری نداره، فقط تو رابطه سگ میشه نمیذاره جم بخوری

مشاوره رفتید؟اینطوری ک میزنه همه کارای مثبتشو خراب میکنه بقول مامانم یه عده زیادی اتیششون تنده براهمین نمیتونن .....

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2728
 بابا این کپسولا 3 نهایت 4 سال اثر دارن،گمونم مادرشوهرت میره شار ژش میکنه    

جدی؟واله من فک کردم از اون حرفاست که میگه قرص دارم تا از زبون شما شنیدم همچین چیزی هست 😁😁

نمیدونم ما ذو که اسکول کرده میگه چند ساله با این قرص راحتم

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
سادیسم داره بنطرم.از عطاری کافور بخر بریز تو غذاش

😅😅😅

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
واقعا همینه، ارثی انگار ، پدر شوهرمم تو همین سن و سال بالا عقد بودیم خونشون سر و صداشونو من متوجه می ...

تعداد دفعاتش هم‌زیاده ؟

اگه زیاده بهش سردی بده بخوره

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
مشاوره رفتید؟اینطوری ک میزنه همه کارای مثبتشو خراب میکنه بقول مامانم یه عده زیادی اتیششون تنده براهم ...

وای تازه از خدامه همون ی بار رضایت بده ، بعضی شبا میره تا پارکینگ و میاد بازم رابطه میخواد میگه خودتم میخوای من میدونم، ولی من چشمام از خواب همش بستس

جدی؟واله من فک کردم از اون حرفاست که میگه قرص دارم تا از زبون شما شنیدم همچین چیزی هست 😁😁 نمیدونم ...

آره عزیزم هست،ما تو درس تنظیم جمعیت درموردش خوندیم

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
وای تازه از خدامه همون ی بار رضایت بده ، بعضی شبا میره تا پارکینگ و میاد بازم رابطه میخواد میگه خودت ...

شاید بیش فعال جنسی چرا نمیرین س ک س تراپ بهش سردی بده خخخ زیاد غذای گرم نده 

2706