2726

بیاید شمام تعریف کنید بخندیم..

امروز خیلی کارداشتم همش سرپا و بیرون بودم پسرمو سه بار خوبوندم هی بیدار میشد دفعه اخر دگ خوابید تو تاریکی(من از تاریکی میترسم شدیدا)با تمرکز و وحشت خوابالو داشتم میومدم تو اتاق پام رفت رو این جغجغه سوتی ها تا تو اتاق دوییدم 🤣🤣🤣ب شوهرم گفتم واااای وااااااای زحله ترک شدم طفلک از خواب پرید گفت چیشده گفتم پام رفت رو جغجغه سپس ب این حالت خفت😐😏😕😑

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند

😐😐😶😶😶😶😕😕😕

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دایی منم یه بار نصف شبی پاشده بود بره آب بخوره، پاش رفته بود رو جغجعه زهره ترک شد.  نگو یه جغجغه ی دیگه هم یه کم اونور تر بوده، یه ذره که راه رفته باز دوباره پاش رفته رو جغجغه   بیچاره هنوز از شوک اولی درنیومده بود

خیلی