2726
عنوان

به کسی علاقه پیدا کرده ام

| مشاهده متن کامل بحث + 3883 بازدید | 346 پست

به این سایت خوش آمده اید

این پسر معلوم نیست چه در سر دارد

بهتر است بیخیال شوی

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
ممکنه اعتیاد داشتع باشه یا عزیزی رو از دست داده و عزاداریش طولانی شده  یا شکست عشقی خورده&n ...

ببینید اعتیاد که امکان نداره.چون واقعا مشخصه از یه ادم که اعتیاد داره یا نه.خیلی هستن تو دانشکده که سیگار میکشن ولی ایشون حتی سیگار رو هم نمیکشه.

ولی خب شاید عزادار هستن.ولی اخه برای 3 سال عزاداری؟؟؟مگه میشه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببینید اعتیاد که امکان نداره.چون واقعا مشخصه از یه ادم که اعتیاد داره یا نه.خیلی هستن تو دانشکده که ...

اوووو. کجای کاری. اعتیاد که فقط تریاک و حشیش نیست. هزار تا کوفت هست که ب سیگارم ربط نداره 

گرس  گل. متادون . و ...

من دیدم ادمی که متادون خورده ساعت ها ب جایی خیره شده

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2728
ممنون شرکت کردید🙏

نه مسخره نکردم از لحاظ رفتار گفتم و اینکه بله حالت افسردگیه ولی نه اون چیزی که تو ذهن بقیه از افسردگی هست و تو دار و درونگرا و مشکل بزرگیم داره

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون

ما در درس های عملیمون باید گروه تشکیل بدیم.اون اوایل ایشون با 2 تا دختر تو یه گروه افتادن و کلا وضع عجیبی داشتن.من خودم احساس میکردم از شدت خجالت انقدر عرق میکنن و صداشون میلرزه.ولی در کل بسیار اداب معاشرت رو بلدن درصورتیکه که ارتباط کلامی بخواد برقرار کنه.کلا ادم مودبیه.ولی خب واقعا میشه گفت مرموزه

2706