2737
2734
عنوان

چرا خدایی اینجوری هستید😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 237 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط من نفهمیدم چی گفتی یا بقیه هم همینطورن؟؟؟؟😐😐😐😐😂

بابا بیشین یه خورده فک کن همش که نباید توضیح داد 😂

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
2731
یه بار دیگه توضیح بده خانم لطیفی

بخدا حوصله ندارم توضیح بدم چرت نمیفهمی دختر؟ بابا من یک بلغمیه بی حوصله ام تمام😂😂😂

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
بابا بیشین یه خورده فک کن همش که نباید توضیح داد 😂

وای خواستم ازت تشکر کنم یاد یه کاربر افتادم ناراحتم کرده‌بود بعد میگفت مرسیتم که منو میبخشی ممنون جونم 🤣🤣🤣🤣🤣

✨️دانشجوی صنایع غذایی✨
2738
وای خواستم ازت تشکر کنم یاد یه کاربر افتادم ناراحتم کرده‌بود بعد میگفت مرسیتم که منو میبخشی ممنون جو ...

خب منم مرسیتم که منو درک میکنی ببخشید که باعث بخششت شدم

😂😂خیلی باحالی بلغمی

قربونت بیشترازین نمیتونم قربون صدقت برم شرمنده

2706