2737
2734
عنوان

شمارتون رو به برادر شوهر و همسر خواهر شوهرتون میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1841 بازدید | 103 پست

اون گفته اشتباه کرده ولی جای خواهرشوهرت بودم دهن شوهر رو صاااف میکردم بدم میاد..حالا زن داداش من زیادی پسرخاله میشه اون خودش هی میاد حرف الکی میزنه با شوهرم‌من واقعا دوست ندارم متوجه اشم کردم‌.خواخرشوهرمم ازدواج کنه لزومی نمیبینم با شوهرش راحت باشم.برادرشوهر آدمم فرق دارا باز..من شمارش رو دارم‌اونم داره در حد لزوم‌کم‌پیش میاد..مثلا شوهرم ج نده به من میزنه یا تو خونه شون کار واجب باشه کسی جواب نده به اون میزنیم

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم  اعصابم خورد شد  بعضیا میگن اشکالی نداره  بعضیا یهو واست دردسر میشه

اوه چقدر بزرگش میکنی من مثلا اگه تو عینک فروشی باشم یه سفارش بدم طرف شماره بخواد من شمارا خودم رو میدم حالا شوهرم هم وایساده یا این مغازه هایی که میخوان جشنواره های تخفیفشون رو اس کنن همیشه شماره خودم رو میدم تا حالا هم مشکلی برام پیش نیومده

2731
اوه چقدر بزرگش میکنی من مثلا اگه تو عینک فروشی باشم یه سفارش بدم طرف شماره بخواد من شمارا خودم رو می ...

منم دقیقا 

هزار تا کار طراحی انجام دادم و شمارمو همیشه دادم 

ولی هیچوقت مشکلی پیش نیونده 

اگرم کسی حماقت کنه و پیام بده بلاکش میکنم تمام

تنها دوستم تویی خداجونمممم .هیچوقت تنهام نزار
2738
باو من رعایت میکنم  ولی روم نشد جلو خواهر شوهرم بگم به شماره نوید بفرس

تو عمل انجام شده قرار گرفتی.حالا اشکال نداره.ولی وقتی این اخلاق شوهرتو میدونی از این به بعد رعایت کن.

اگه شوهرت قهره و تو قیافس,بهش بگو اگه میخوای شمارمو عوض میکنم.

خانوما نگین با شماره من میخواد چی کار کنه خدا نکنه یه آدم مریض و هیز شماره ی شما رو داشته باشه اونم ...

عزیزم کسی کرم داشته باشه با اولین پی ام ناجورش در کسری از ثانیه بلاکش میکنیم کاری نداره به قول شوهرم زن سالم باشع هیچ مردی نمیتونه بهش نزدیک بشه 

من خودم حساسم نه رو هر کسی؛مثلا ما فامیلیم تیلی شماره منو داشتن ۱۰ساله اینو دارم اینقدر اول ازدواج جفتمون مزاحم داشتیم که نگو عمدا مزاحم میشدن مشخص بود آشناست‌...

مثلا الان دوست صمیمیم شماره شوهر داره چون اون برام فرق داره از خواهرم بیشتر اعتماد دارم در این حد..پیش اومدهخودم زنگ زدم با خط شوهرم بهش تازه مجردم هست ولی انسان خوبیه.ولی به بار دختر داییم راحته اومد با حط شوهرش زنگ زد شوهرش تا یه مدت مزاحم شد بلاک کردم و نتیجه اش شد قطع رابطه همش از یه شماره شروع شد‌..خودم حساسم به این دلیل مردای اینجوری مریضن پی گیر شمارن

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

حق با همسرته کاملا

حالا هول شدی اشکال نداره ولی دیگه بلاک کردن لازم نیست.

اسی خوبه همسرت صادقانه گفته علتش را. قدرش را بدون

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
حق با همسرته کاملا حالا هول شدی اشکال نداره ولی دیگه بلاک کردن لازم نیست. اسی خوبه همسرت صادقانه گ ...

چشم 

والا اون بنده خدا هم میدونه چقدر شوهرم غیرتیه مخصوصا اینکه اگه حرفی ام بزنه ابروش میره