2726
عنوان

چرا نمی زایم؟؟؟؟

535 بازدید | 27 پست

40 هفتم تموم شده پیاده روی و ورزش‌های لگنی رو انجام میدم ولی خبری نیست چیکار کنم؟ 

چون اولی سز بوده نمیتونن بهم امپول فشار بزنن

مامان 3 تا فرشته که یکیشون آسمونی شده❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انقدر بدم میاد از کلمه زاییدن

مگه کسی که اولی سزارین باشه دومی هم سزارین نمیکنن؟؟

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2728

مارو هم دعا کن به سلامتی بغل بگیریش انشالله 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......

فاصله زایمانها چقدره؟

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

حالا بذار بمونه خودش مجبوره بیاد حوصله جیغاشو داری 

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘

مگه کسی که سزارین میشه سر اولی میتونه طبیعی زایمان کنه ؟؟؟

کسی که سنگدله شاید یه روزی مهربون بوده شکستن اعتمادشو وقتی که خیلی جوون بوده هراندازه که میجنگهبازم حس میکنه کم نیست  شاید پلای برگشتو خودش عمدا خراب کرده هزاربار باسفید باخته سیاهو انتخاب کرده .....

سزارین نکن که شکمت خیلی زشت میشه.سعی کن طبیعی زایمان کنی.من اشتباه کردم سزارین شدم.ی حالتی میگیره بالای خط بخیه.الان ۱۰۰نفر میان میگن نعععع من صافم...اما سعی کن طبیعی زایمان کنی

رابطه داشته باش،گل گاوزبون بخور،مرتب هم چک کن که خدایی نکرده مدفوع نکرده باشه،منم ۴۱هفتگی زایمان کردم اونم با تحریک دکتر و وقتی ۴ سانت بودم آمپول فشار زدن

🤔
2706