2726
عنوان

یه لحظه میاین نظر بدید درباره کاری که کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 39 پست

ببین

من یه دوست داشتم

عین خواهر بودیم

کلا کنار هم بودیم

اما توی بدترین شرایط من خیلی خوب خودشو نشون داد کلی توهین و بد و بیراه و پشتم حرف زد

من گذاشتمش کنار 

چون این آدم دیگه واسه من دوست نمیشد

حرمت بین ما شکسته بود. 

دروغ چرا خیلی دلم واسه اون و خاطراتمون تنگ میشه وسوسه هم شدم پیام بدم اما اینکارو نکردم 

چون واقعا این رابطه دیگه حرمتی نداشت 

حالا من نمیدونم حس شما چیه کارت اشتباه نبوده چون شاید عین من سختگیر نباشی از مهربونیت بوده اما اگه میتونی بدون حس بد دوباره بهشون فرصت بدی اینکارو بکن

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
😟😟😟😟  اه وسوسه شدم هرسری تینجوری میشدم جلو خودم رو میگرفتم نمیدونم چرا این سری از دستم در ...

حالا عب نداره ارامشتو بهم نریز پیام دادی که دادی فدای سرت منم انقد از این کارا میکنم یه بار تو مجازی با دوست قدیمم خیلی گرم حرف زدم پس فرداش اتفاقی همو دیدیم منو دید ها عمدا کاری کرد حال و احوال نکنه مث چی پشیمون شدم از اینکه گرم باهاش برخورد کردم تو اینستا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرصت زیاد داشتن نمیدونم از یه طرفم یه سال گذشته از یه طرفم دلم ارتباطات میخواد از یه طرفم هنوز نارا ...

خب اگه همه چوی خطاشون پر شده دنبال دوستای جدید بگرد چیزی که زیاده ادم ادم خوبم کم نیست 

ای جانم، خب نی نی داره

تو هم از مهربونی اینکارو کردی، چه اشکالی داره؟؟

اونهم الان مهربونتر و رئوفتره قلبش و مطمئن باش هیچ وقت اینکار خوبت رو فراموش نمی کنه

من بودم خیلی واضح برای اینکه خودم هم ناراحت نشم می گفتم ؛ با اینکه خیلی قبلا ناراحت شده بودم ولی دلم طاقت نیاورد، خواستم حتما حالت رو بپرسم

2728
چه کنم دیگه وسوسه نشم  تازه یه بارم میخواستم برم ببینمش کادو هم ببرم 😐😐😐😐😐😐

یاد بدیشون بیفت ، یه اسم رمز بذار برای خودت که کار بدشون رو یادت بندازه مدام تکرار کن😆 کینه ای هم خودتونین 😂😂😂 به بعضیا گذشت و بخشش نیومده

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
نمیشه تا ابد فاصله گرفت از بعضیا. اگه دلت خواسته باهاش حرف بزنی یعنی دوستش داری. چه اشکالی داره. گذش ...

اره واقعا دلم میخواست حتی دلم میخواد ببینمش همش میگم برم میگم نرم ولش کن 

خووارم میگه خب برو ولی من یاد پارسال میفتم و اینکه هنوز دلم صاف نشده و اینکه واقعا به خودم قول دادم کسایی که تحقیر و ناراحتم کردن رو بزارم کنار 😔😔

اینم بگم دوستم رو ناراحت نکردم یه احوالپرسی ساده بود  

تا میتونی خوبی کن،،فقط

فکرهای مزخرف بنداز دور،،هر کس بد کنه به خود کنه

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
اره واقعا دلم میخواست حتی دلم میخواد ببینمش همش میگم برم میگم نرم ولش کن  خووارم میگه خب برو و ...

عزیزم... برو باهاش صحبت کن شاید اصلا دچار سوء تفاهم شدی . با هم حرف بزنین، دلخوریها رو به هم بگین و حل کنین. طنابی که یه بار پاره شده، وقتی گره بخوره، دو تا سرش به هم نزدیکتر میشه... هیچی به جز همین دوستیها و محبت ها نمیمونه

ببین من یه دوست داشتم عین خواهر بودیم کلا کنار هم بودیم اما توی بدترین شرایط من خیلی خوب خودشو ن ...

یکیشون که اصلاااا ینی تا اخر دنیا هم طرفش نمیرم و الان تا حالا دلمم براش تنگ نشده

در مورد این یکی که بارداره شک دارم نمیدونم اصن 

کنترل روابط برام خیلی خیلی سخته 

نمیتونم تعادل برقرار کنم یا یه رابطه نباید باشه یا اگه باشه کامل و خیلی صمیمی 

حالا عب نداره ارامشتو بهم نریز پیام دادی که دادی فدای سرت منم انقد از این کارا میکنم یه بار تو مجازی ...

من از همین اخلاقم بدم میاد اینکه بایکی خیلی گرم میگیرم کلا باهمه ها ن فقط با این دوستم 

یکیشون که اصلاااا ینی تا اخر دنیا هم طرفش نمیرم و الان تا حالا دلمم براش تنگ نشده در مورد این یکی ک ...

خب 

واقعا فکر کن اگه میتونی ببخشیش و میدونی دیگه بهت آسیب نمیزنه یه فرصت دوباره بده

اما اگه میشناسی و میدونی بازم ممکنه بهت آسیب بزنه واقعا نمی ارزه این دوستی

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2706