2726
عنوان

وای خانوماا تورو قران بیاین ارومم کنین جاریم بچش سقت شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1958 بازدید | 159 پست
فداتبسم من عزیزم اخه من برا دلداری میرم خوب منم این حرف و بزنم دوروز دیگه خداقهرش میگیره سر خودم میا ...

برو فقط دلداری بده 

مراقب جمله هات باش دل نشکنه ...

من بد ضربه روحی خوردم ...

حرفش خیلی منو سوزوند ...اون دنیایی هم هست ...

درضمن بچه چه یه ماه چه نه ماهه از بین بره باز عزیزه مادرپدرش هست ...

این حرفایی که این خانمها میزنن 

دارن مسخره میکنن 

امیدوارم سرشون نیاد ...

دردناکتر از دست دادن بچه نیست...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
بیخیال گلم با این چیزا که تعریف کردی یا کم عقله یا هفت خطه  منم زایمان کردم برادر شوهر و جاریم ...

خوب کاری میکنی عین خودشون باش👌👌برایکی زیاد محبت میکنی دور برمیداره

منم خواهرشوهرام نیومدن البته چون راه دوره انتظاری هم نداشتم ولی حداقل یه زنگ زدن تبریک گفتن

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو فقط دلداری بده  مراقب جمله هات باش دل نشکنه ... من بد ضربه روحی خوردم ... حرفش خیلی منو ...

بعله حررف شما درسته کاملا ولی من اصلا اهل تیکه انداختن و دل سوزوندن نیستم چون میگم سر خودم میاد خدا قهرش میگیره میرم ی ابمیوه میگیرم ی ذره میشینم دلداریش مبدم میگم خداروشکر تن خودت و شوهرت سالمه ی دوقلو میارین .کاری چیزی هم داشتی مدیونی دریغ کنی من هستم .خوبه اینجوزی؟؟

خوب کاری میکنی عین خودشون باش👌👌برایکی زیاد محبت میکنی دور برمیداره منم خواهرشوهرام نیومدن البته چ ...

واله😁😁به شوهرم گفتم با هر کی مثل خودش از من بیشتر انتظار نداشته باشین الان کامل اخلاقم دستش اومده بخاطر همین خودشم نرفت عیادت خاهرش😏😏

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2728
عزیزم زن عموم ماه پیش 3 بار سقط کرد،زن داییم که عمه ام هست ماه پیش سقط کرد ،اون یکی زن داییم بچش سال ...

شما درک نمیکنی حس اون مادر رو ...

فکر نکن یادشون میره 

هیچ مادری یادش نمیره...

منم توی جمع میگم میخندم حتی شوهرم فکر میکنه من یادم رفته 

هر روز لباس هاشو با گریه تا میزنم باز میزارم توی چمدون ...من توی نه هفته سقط شد بچه م حتی روح نداشت ....

ولی بدترین حس دنیاس ...

الان شما مسخره کن ...عیب نداره 

فقط تا از نزدیک لمس نشه هیچوقت حس بد بقیه رو درک نمیکنی ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
من کارییش نکردم که😒بی احترامی هم نکردم،من عروس بزرگم ولی سنی اون۷سال ازم بزرگتره فکرکنم حسودی م ...

دورش خط بکش،ذاتش خوب نیست ،خیلی هم بات دشمنه،خیلی مراقب باش ممکنه ضربه سختی بهت بزنه

من ی ساله ک تواقدامم بار دار نمیشم بعد گفتم خودم نمیخوام بنظرتون ببرمش پیش دکتر خودم ؟؟

شما خودت از دکتر نتیجه نگرفتی اونو چرا ببری پیشش؟بعدهم یه زایمان زودرس داشته بالاخره تا ۶ ماه باید به بدنش استراحت بده حداقل مردم جوون رشیوشون میره زیر خاک یه سقط که دیگه لازم نیس عموی بچه زار بزنه بخاطرش

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
اون یکی خالم چن روز پیش خابش و دیده بود ک انگار بارداره ولی شکم نداره بش گفته تو ک بارداری شکمت کو گ ...

عزیزم دختر خالت جاریته؟🤔

درست متوجه شدم؟

چجور مامانت بهت نگفته؟

یا حداقل یکی از خاله هات؟

یعنی ی نفر پیدا نشده پیش قدم شه برای اشتیتون،؟

همون روز یا روز بعدش ک این اتفاق افتاد بایستی یکی بالاخره بهتون خبر میداد

🤔🤔🤔🤔🤔

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
عزیزم دختر خالت جاریته؟🤔 درست متوجه شدم؟ چجور مامانت بهت نگفته؟ یا حداقل یکی از خاله هات؟ یعنی ...

ن مادرم با مادر دختر خالمم یعنی ابجیش قهره اخه خیلی دعوای شدیدی داشتیم خاله کوچیکمم امروز متوجه شد ک بهم گفت

اره اتفاقا مشکی میپوشم

تو به شدت ادم احساساتی هستی....مشخصه بدجور ذوق اشتی کردنو داری...بنظرم عادی باش ،بخای خودتو خیلی ناراحت نشون بدی ،غمشون رو توچشمشون خیلی گنده میکنی،کاملا عادی باش ،بیشتر به عنوان عیادت یه مریض برو نه یه داغدار....خیلی بزرگش کردید

شما درک نمیکنی حس اون مادر رو ... فکر نکن یادشون میره  هیچ مادری یادش نمیره... منم توی جمع م ...

عزیزم من مسخره نکردم .....،من روزی که بچه زن داییم مرد فقط با من درد دل کرد چون من سنگ صبورش بودم ....

برای مادرسخته خیلی طبیعه 

ولی برای فامیل ها سخت نیست 

....بعدشم بگو خدای نکرده

استارتر سنش کمه ،ادم احساسی هم هست،خودشم تو اقدامه ،الان خیلی منقلب شده،نمیدونه اکثر زنا تجربه سقط د ...

اره بدجور احساسی شده،میگه بزنه تو گوشم میگم بیا یکی هم اینور بزن،این نشونه فوران احساساتشه...

2706