2733
2734
عنوان

وای خانوماا تورو قران بیاین ارومم کنین جاریم بچش سقت شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1958 بازدید | 159 پست
دیگه دوری حسادتش ب چیه

نمیدونم بخدا دعواهم نداشتیم تاحالا

حالاخونه مادرشوهرم باخواهرشوهرم حرفشون شد برگشت گفت تو پیش غریبه ها هرچی ازدهنت دراومد بهم گفتی!(منظوزش من بودم)خواهرشوهرمم برگشت گفت اینجاغریبه نداریم این زنداداشمه اونم داداشمه😁😁انقدر نرفتم چون راهمون دوره خودشو خودی  فرض میکنه منوغریبه😏

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب دخترخالته مثلا! اونا بهت بگن؟خالت و مادرت نگفتن!

ن ما ارتباط نداشتیم چطور یکی ممیره یا عردسی دارنسریع زنگ میزنن خبر میدن فک میکنن مثلا ممن خوشجال میشم ؟؟؟؟؟؟؟ خیلی باید پست باشی ی همچین فکیری کنی

2738
اره درکش میکنم میگم برم اونجا اولین جمله ای ک بگم چی باشه؟ ک ناراحت نشه

بگو متاسفم که این اتفاق افتاد خیلی ناراحت شدم خبر نشدم وگرنه زودتر میومدم,حالا ایشالله خدا دوباره بهت بچه سالم میده,حتما خیریتی تو این کار بوده و از این حرفا 

بابا دلتنگتم....
به نظرم نرو نرفتی نرفتی حالا که بچش مرده پاشی ذوق کنون کجا بری؟؟؟؟ بشین توخونت به شوهرتم بگو ابغو ...

قهر بودن میفهمی قهر یعنی چی؟

یعنی اینک کدورت وناراحتی بین دو طرف پیش اومده!!!!

و حالا بخاطر غرورشون یا نگا میکردن کی مقصره دوتاشون پیشقدم نشدن 

حالا این خانم خودشم ناراحت شده وپارو غرورش و غیره گذاشته و میخواد بره دیدن دختر خالش یا همون جاریش

از کجا معلوم دختر خالش مقصر قهر و دعوا نبود؟؟

همین امثال تو میاد تاپیک میزنه اینطور شدم اونطور شدم جاریم نزنگید و حالی نپرسید

خدا از رفتار بعضی زنا خودشم تعجبش میگیره 

اخه قهر باشین و یکی بیاد پیشقدم شه و یا تو ناراحتیا شریک و همدردتون شه میشه فیلم و صحنه سازی

اگه مردم  بیخیالتون باشن تو هر مصیبتی میشه آخر زمان!!!

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
2706