2410
2553

یکی از خواهر شوهرا مریض هست و بیمارستانه بیست روزه و مادرشوهر بالای سرش یکی دیگشونم حاملس...فقط شوهر من مونده و اینکه چون مادرشوهر خونه نیست بگه پدرشوهر شب به شب بیادخونه ی مایکیکی  پسرای دیگه سربازه و نیست. من بچم سه ماهس باور کنید نمیرسم هر شب بخوام خونه تمیز کنم و شام بذارمو حتی حوصله ندارم بی خوابم. درسته خیلی گرفتارن و باید کمک کرد اما اینجوری هر شب کلافه میشم من شبا هم هی بیدار میشم شیر میدم  روزا هم فقط به کارا بچه میذسم هنر کنم. شوهر پرو میگه مگه چیییه چه خبره کی که بچه نداره؟ حالا دوشب بابام اومده ها... یشب گفتم فردا من حال ندارمبزار پس فردا وایساد به فحاشی و اصلا میرم رستوران و... من باید چیکار کنم. امروز هییچ کاری نکردم فقط ناهار خوردم تا خودش بیاد اوضاع خونه رو ببینه هر روز هی تمیز میکردم چیکاار کنم چه رفتاری کنمضمنا پدرشوهر پیر نیس اصلا...........قبل این تاپیک قبلیم بود حالا چند روزه خودش که میاد هیچ زنگ میزنه پسر خواهرشوهرمم که چهارده سالس بیاد خونه ما میگه بذار بیاد تنهاس گناه داره درصورتیکه مادربزرگش پیشش هست مامانه پدرش... من خسته شدم و شوهرم از چهرم فهمید و گفت هر جا مشکلی هست بگو گفتم با بچه نمیرسم به غذا گفت کمکت می 

کنم یا از بیرون میگیرم گفتم اخه طولانیه گفت نمتونم 

بگم نیان بگم نیان؟میگه هر چی هست بگو حل کنم و کمکت کنم چی بگم که واقعا درست نیست و مزاحمته هر شب. لاقل چند شب یبار بیان. اخه منم ادمم. یشب سرم درد میکرد شدید اومدن تازه تا یک شب فیلم میدیدن. شما باشید چیکار می کنید. نمتونم هم قلبشون رو بشکنم چون گرفتارن. اما تو خوشیاشون اصلا برا من کاری ام نمیکنن که حالا.... چیکار کنم خسته شدم بسکه هر شب تو خونم هستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

میفهمم سخته یکم ، به نظرم کلی غذا تو یه روز با کمک همسرت آماده کن و فریز کن که فقط زحمت گرم کردنش باشه ، حداقل میتونی بقیه روز رو یکم استراحت کنی، ان‌شالله به زودی تموم میشه

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️

پیش شما نیان پیش کی برن؟

میفهمم چی میگی

ولی اونا ممکنه حال تو رو متوجه نباشن،همسرتم که نمیتونه بگه نیاید،پس اوقات تلخی نکن با همسرت 

ساده بگیر،یه غذای حاضری درست کن

از بیرون بیارید غذا

2714
پیش شما نیان پیش کی برن؟ میفهمم چی میگی ولی اونا ممکنه حال تو رو متوجه نباشن،همسرتم که نمیتونه بگه ...

افرین دقیقا اصلا حال منو نمیفهمن. اصلا انگار وجود ندارم. فقط دارن به خوب شدن دخترشون فکر میکنن...

نه اون دخترش که حاملس که هیچی. کاری ندارن بهش..نه ماهس...یکی دیگه دختراش مرییضی نسبتا سختی داره و عم ...

اها ای بابا بنده خدا حالا عب نداره شما یه چن بار که جلو خود پدرشوهرت غذا از بیرون بیاری روش نمیکنه بیاد دیگه ....بعدم حالا هر روز خونه رو تمیز نکنی مگه چی میشه پدرشوهرت الان انقد میاد مث بابات شده خونه اتو کثیف بببینه راحت باش به شوهرتم بگو که تعزیف کنه قبلا خونه ات برقرمیزنه ولی الان با وضع بچه کوچیک نمیتونی

2706