2726
من خودم گیر افتادم بین کسی که دوسش دارمو فقیره و خواستگاری که ۱۴ سال ازم بزرگتره و کلی مایه داره

دوتا گزینه هات بده به نظرم..مجبور نیستی حتما از این دوتا انتخاب کنیدومی که ۱۴سال خیلی زیاده

اولیم عشق بعد از یه مدت کمرنگ میشه بستگی داره اهل کار باشه یا فقیر از نظر هرکس یه معنی داره‌.مثلا من پدرشوهرم پولداره ولی شوهرم رو حمایت نکرد و خودش سرپا خودش مونده تا الان و خوب زنرگی میکنیم ۲_۳سال اول بی نهایت سخت گذشت..الان خداروشکر

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه وام داریم ماهی پونصد..میگه نمیرسیم نمیدونم..خیلی ناراحتم...طوری ک میبینمش همش فک میکنم ما نداریم ...

کرایه خونه میدید؟ببین کلا حساب کتاب مالیتون باید باهم رو راست باشه من هرچی خرج شه از تو پیامک بانکی میبینم.

حقوق ما هم مثلا ماهی ۲وچهارصد میمونه برامون رُند..بجز کرایه خونه که ۵۰۰+۷۰۰هم قسط داریم..حقوقتون خوبه شما..بدونه جدال سعی کن پیام حقوق رو باهم چک‌کنید مدیریتم بگیر دستت

کرایه خونه میدید؟ببین کلا حساب کتاب مالیتون باید باهم رو راست باشه من هرچی خرج شه از تو پیامک بانکی ...

ن کرایه خونه نداریم...چجوری بگیرم دستم بگو از کجا شروع کنم مسلما خرید ک گردن نمیتونم بگیرم با یه بچه کوچیک و این شکم بزرگ..حقوقم میدونم چقدره...بگو چطوری مدیریت کنم

خدارو شکر  اخه مجید خیلی پسر خوبیه

من میگم اینکه دوسش داری رو روش فکر کن ولی عاقلانه ۱_اخلاق و رفتار۲_اعتقاداتتون۳_کفویت۴_کار کار کار ۵_حداقل های زندگی مستقلی مثل داشتن پول رهن و عروسی خیلی نقلی و جمع و جور

اگر باهم کنار میایید و طرف سرکاره و اهل تلاشه بی پولی میگذره

من میگم اینکه دوسش داری رو روش فکر کن ولی عاقلانه ۱_اخلاق و رفتار۲_اعتقاداتتون۳_کفویت۴_کار کار کار ۵ ...

فقط مشکل پدرمه که خیلی سختگیره بخدا پریشب تا خود صب گریه کردم میخواست این یارو خواستگاره روراه بده منو مجیدم تا صب حرف زدیم من گریه مجید کفرو ناسزا به نداری 

الانم میخواد فردا بگه بیان منم به مجید به دروغ گفتم جواب رد دادیم خیالت راحت

2706