2726
عنوان

شروع غذا کمکی

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 35 پست

ولی عزیزم سعی کن غذا های خونگی بیشتر براشون درست کنی بهتر از سرلاکه من به پسرم همیشه به عنوان کمکی سرلاک میدادم انواع طمع هاشو و این شد که به شدتتتت بد غذا شده بود مصیبتی داشتم باهاش ولی الان برای دخترم تجربه شد دیگه فقط غذای خونگی میدم بهش

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
خوب شده ماشالله واکسن شش ماهگی زدی قد و وزن چند بود؟

آره میگم دیگه الان چند روزه 7 ماهش تموم شده

واکسن 6 ماهگیش خیلی بد بود دوروز تب کرد وزنش 6/650 بود

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی عزیزم سعی کن غذا های خونگی بیشتر براشون درست کنی بهتر از سرلاکه من به پسرم همیشه به عنوان کمکی س ...

بچه هام سرلاک دوس ندارن!ولی تا دلت بخواد غذای نونی دوسدارن مثل ابگوشت و کشک و اشکنه!ولی میگم هنوز زوده

بعد من بهش میوه هم میدادم بیشتر میوه های نرم الان ماشاالله به ما فرصت نمیده تا میوه میارم حمله میکنه😅😅😅

2728
بچه هام سرلاک دوس ندارن!ولی تا دلت بخواد غذای نونی دوسدارن مثل ابگوشت و کشک و اشکنه!ولی میگم هنوز زو ...

منظورت از غذای نونی چجوریه 

شمارش معکوس برای گرفتن دستای پرنسس زمستونیم .خدایاشکرت.اللهم صل علی محمدوآل محمد.عشقم بدنیا اومد.دختر نازم میمیرم برات روزی هزار بار.فدای خنده هات  شیرین عسلم 
آره میگم دیگه الان چند روزه 7 ماهش تموم شده واکسن 6 ماهگیش خیلی بد بود دوروز تب کرد وزنش 6/650 بود

اره بچه های منم اذیت کردن تا خوب شدن،تو یک ماه یک کیلو ماشالله بالا رفته.واکسن شش ماهگی بچه هام ۷۵۰۰ شدن

بچه هام سرلاک دوس ندارن!ولی تا دلت بخواد غذای نونی دوسدارن مثل ابگوشت و کشک و اشکنه!ولی میگم هنوز زو ...

ببین از من به تو نصیحت اگه بچه هات میخورن بده بخورن از کم شروع کن هیچ وقت غذا رو از دست بچه نگیر هیچ وقت هم زورش نکن که اینو باید بخوری چون وقتی دندون در بیاره و راه بی افته اون وقته که میفهمی ای واییی چرا این هیچی نمیخوره چرا بد غذاس

چون اون وقتی که میخواسته مزه ها رو کشف کنه شما جلوشو گرفتی

اره بچه های منم اذیت کردن تا خوب شدن،تو یک ماه یک کیلو ماشالله بالا رفته.واکسن شش ماهگی بچه هام ۷۵۰۰ ...

ماشاالله خوب بودن

ببین از من به تو نصیحت اگه بچه هات میخورن بده بخورن از کم شروع کن هیچ وقت غذا رو از دست بچه نگیر هیچ ...

اره دقیقا نظر منم همینه ولی بهداشت ی چیز دیگه میگه!

دختر من بیشتر غذاهای خشک دوست داره مثل برنج گوشت کوبیده ، جوجه، سیرابی، پاچه، ماکارانی، انواع پوره ها، 

اره دقیقا نظر منم همینه ولی بهداشت ی چیز دیگه میگه!

ولش کن تو داری با بچه ات سرو کله میزنی تو ذائقه ی بچه رو میشناسی نه اونا که

2706