2733
2734
عنوان

شروع غذا کمکی

279 بازدید | 35 پست

سلام خانوما.من دوقلو دارم و دوهفته س ک شش ماهشون تموم شده و غذا کمکی شروع کردم قد و وزنشون نرماله ولی میخوام تپل بشن.میخوام کمکم کنین چه غذایی یا چه سرلاکی تپل میکنه و مقویه برا استخوان بندیشون❤️

تعداد رای : 1
نظرسنجی
1
1
100%
2
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سرلاک رو من شنیدم خوب نیست تراریختس.ولی نمیدونم صحت داره یا نه.

بااجازت منم یه سوال میپرسم.خانما من میخوام قبل تز شش ماهگی غذای بچم رو شروع کنم.اشکالی نداره؟مثلا ۴ ماهش که تموم شد

تازه شرو کردی چی دادی؟

اولا فرنی با شیرخشک و بدون شکر

لعاب برنج بدون نمک

بعدم شروع سوپ اول با برنج و هویچ.بعد هر چندروز یکبار یه چیز جدید اضافه میکنی

بعد یه ماه بجای آب خالی تو سوپاش از آب گوشت یا آب قلم استفاده میکنی

از ماه هشتم هم حریره بادوم شرو میکنی و سرلاک

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
2738
سرلاک رو من شنیدم خوب نیست تراریختس.ولی نمیدونم صحت داره یا نه. بااجازت منم یه سوال میپرسم.خانما من ...

نه من خودم دکترپسرم گفت ولی فقط فرنی دادم

به خداوند اعتماد کن...گاهی بهترین را بعد از سخت ترین به تو می دهد💫✨💫
سرلاک رو من شنیدم خوب نیست تراریختس.ولی نمیدونم صحت داره یا نه. بااجازت منم یه سوال میپرسم.خانما من ...

منم از شروع ماه پنجم شروع کردم

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
تازه شرو کردی چی دادی؟ اولا فرنی با شیرخشک و بدون شکر لعاب برنج بدون نمک بعدم شروع سوپ اول با برن ...

اره الان بهشون فرنی و حریره بادوم و سرلاک گندم و برنج میدم

من از شروع ماه چهارم شروع کردم

اول از لعاب برنج

دو هفته بعد فرنی

بعد سوپ رقیق شده

پوره ی سیب زمینی

و.....

خلاصه تا الان که شروع ماه 8 هست که کامل غذای سفره رو مبخوره و دیگه غذای جدا درست نمیکنم براش 

شنبه که برای قد و وزن برده بودم آخر 7 ماهگیش بود 7/850 بود ورن تولدش 2/100 بود

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
من از شروع ماه چهارم شروع کردم اول از لعاب برنج دو هفته بعد فرنی بعد سوپ رقیق شده پوره ی سیب زمی ...

خوب شده ماشالله واکسن شش ماهگی زدی قد و وزن چند بود؟

2706