2726
عنوان

چطوری تو رابطه اشنایی و دوستی با دست پس زد با پا پیش کشید

| مشاهده متن کامل بحث + 1365 بازدید | 143 پست
اینم که گفتی خوبه، ولی زیاده روی نکن، که فکر کنه همه رو داری بخاطرش پس میرنه، اونوقت ممکنه فکر کنه خ ...

باشه 😂اولین بار بود بعدم بهش گفتم هرشب که میرم بیرون شماره میندازن تو ماشینم 

میخوام‌شماره یکیو بزارم‌تو ماشینم  ببینه بپرسه این کیه بگم شماره انداخته نمیدونم کیه 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
امشب یه عکس نوشته عاشقانه برام فرستاد درمورد قد منم عکسو گذاشتم وضعیت واتس اپ و وضعیت واتس اپمو فقط ...

خوب کردی، الان فکر میکنه همه مخاطبات نیدونن باهاش رابطه داری، این یعنی تو تپی رابطه جدی هستی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب کردی، الان فکر میکنه همه مخاطبات نیدونن باهاش رابطه داری، این یعنی تو تپی رابطه جدی هستی 

😄😄😄😄 بهم میگه برام یه عروسک  قلب درست کن روش اسم منو در بیار  نمیدونم درست کنم‌ براش یا نه

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
2728
یه سوال،  اکه اینطوره، پس پسرا برای ازدواج با چه دختری میمونن؟

اخه خیلیا هم دارن با دوست دخترشون ازدواج میکنن 

یه سوال،  اکه اینطوره، پس پسرا برای ازدواج با چه دختری میمونن؟

ببین رو حرف پسر نمیشه خیلی اعتماد کنی خصوصا بین سن ۲۰ تا ۲۶

و معمولا پسرا دختری انتخاب میکنن که آزاد نگردن ، چون دوست ندارن کسی نگاش ب خانومش باشه(البته نظر همه متفاوته ولی بیشتر پسرا همین عقیده رو دارن)

ببین رو حرف پسر نمیشه خیلی اعتماد کنی خصوصا بین سن ۲۰ تا ۲۶ و معمولا پسرا دختری انتخاب میکنن که آزا ...

منظورت از ازاد نگرده چیه؟

بعدش خب این پسرا برای ازدواج چجوری دختر مورد نظرشونو انتخاب میکنن؟

منظورت از ازاد نگرده چیه؟ بعدش خب این پسرا برای ازدواج چجوری دختر مورد نظرشونو انتخاب میکنن؟

منظورم اینه که مانتو جلو باز و... نپوشن ،تیپشون معمولی باشه ، جلف نباشه

معمولا پسرا برای زندگی دخترای با حجاب می پسندن

درصد ازدواج کمه حواست هم باشه بهت قول ازدواج نده بعد همه غلطی بکنه چون جدیدن این روش مد شده

جدید نیست این‌روش

2706