2733
2734
عنوان

دوست پسرم الانم سرکاره😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2473 بازدید | 163 پست
مرسی عزیزدلم الهی آمین ممنونممم دعام کن ایشاااا 🙏😘❤️

چشم حتما..توروخدا اگ ازم ناراحت شدی ببخش😔

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدشم اینکه خوشم نمیاد از پسر کم سن... دوس دارم ۷-۸ سالی بزرگ تر از خودم باشه... ک خداروشکر هست... م ...

اره خیلی خوبه نه گلی ۷۰

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
اره عزیزدلممم اره واقعا مهربون و عاشقن اردیبهشتی ها عشقم خریده بود سورپرایزم کرده بود مرسی عزیزممم ...

عشق منم برا تولدم ی پلاک گرفته بود اول اسممو وایسا پیدا کنم بفرستم 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2731
اره خیلی خوبه نه گلی ۷۰

خب ۲۸ سالشه چرا بزرگش میکنی 😂😁مال من متولد ۶۹ هس

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
عشق منم برا تولدم ی پلاک گرفته بود اول اسممو وایسا پیدا کنم بفرستم 

ای جونممم چه خوب ببینممم

اینم برام ۱۰روز قبل تولد گوشی خرید

2738
ای جونممم چه خوب ببینممم اینم برام ۱۰روز قبل تولد گوشی خرید

نذار زیاد خرج کنه... من بهش گفتم با لحن تهدید آمیز ک حق نداری پولاتو فعلا خرج کنی... فقط باید پس انداز کنی... ولی باز میخره... ههه...

اخی الهی چقدر خوشگله  منم از این عروسک رو دارم نرمک😍😍😍🤩🤩🤩

اره... اون خریده بود برام...حالا انقد جیگره میره رژ میخره برام لاک میخره 😂😂

نذار زیاد خرج کنه... من بهش گفتم با لحن تهدید آمیز ک حق نداری پولاتو فعلا خرج کنی... فقط باید پس اند ...

هر چی میگم حالیش نمیشه عزیزم😂

اره... اون خریده بود برام...حالا انقد جیگره میره رژ میخره برام لاک میخره 😂😂

الهیییی برای منم اون خریده 

ولی لاک و رژ روش نمیشه

هر چی میگم حالیش نمیشه عزیزم😂

خخخخ منم میگم ب زور میگ باشه ولی بازم میخره

الهیییی برای منم اون خریده  ولی لاک و رژ روش نمیشه

ههه سلیقش خوبه مثلا میره مانتو میخره کنارش ی لاکم میخره میگ میان ب هم... 😂😂

ههه سلیقش خوبه مثلا میره مانتو میخره کنارش ی لاکم میخره میگ میان ب هم... 😂😂

اخیییی😍😍😍😍

2706