2737
2734

پدر شوهرم اینا مسافرتن

کلید باغشون رو دادن دست خاله شوهرم ک به درختا و سبزیا آب بده

من دو سه روز پیش خانواده خودمو خواستم ببرم اونجا رفتم کلید گرفتم

امروز دوباره خالم اینا میخواستن بیان گفتم بریم باغ پدر شوهرمینا

زنگ زدیم که کلیدو بگیریم خالش کفت من و مامان بزرگت اینا اومدیم باغ

شوهرمم گفت اخه ما مهمون دعوت کردیم

شما چقذر کارتون طول میکشه

اونام اومده بودن شب بمونن ولی دیذن شوهرم اینجوری گفت زفتن زود

به نظرتون بد شد؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله خیلی

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

به نظرم طبیعیش این بود که شما برنامتونو کنسل میکردید نه اونا

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2738

چرا کلید رو به شما ندادن ؟؟بعدم چطور روتون میشه مهمون دعوت کنین وقتی خود طرف نیس؟؟حکایت زنداداش منه زنگ میزنه مامان و باباش رو دعوت میکنه برا شام یا ناهار خودشم که بلد نیس غذا درست کنه میوفته گردن من..بدون اینکه مامانم بگه خودمختار زنگ نیزنه دعوت میکنه

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍