2733
2734
عنوان

بازم پری اومد😭

115 بازدید | 12 پست

سلام خانوما من اون ماه کلومیفن و یه امپول اچ ام جی زدم یدونه فولیکول ۱۶ داشتم دیروز ی لک قهوه ای داشتم فکرکردم شاید لانه گزینی باشه ولی امروز پری اومد  

حالا لک دیروزیم جزو پریودم حساب میشه؟خیلی کم بود همراه با ترشح که بعد ادرار اومد البته ببخشیدا  

دکتر گفت اگه حامله نشدی ایندفعه بیا داروتو قویتر کنم فکرکنم تعداد قرصمو با امپولو زیادتر میکنه که فولیکولم بزرگتر بشه...توسونو چیزی از تنبلی نشون نداد ولی دکتر گفت یه تنبلی خ خ کوچولو داری...

منم بعد اینکه کلومفین وامپول زدم پریود شدم خیلی ناراحت شدم دیگه بعدش درمان نکردم همونطوری مونده

قد آسمون خودتو دوس داشته باش باور کن تو دنیا هیچی ارزشش بیشتر از خودت نیس👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شمام فقط یه دوره کلومیفن خوردی؟فولیکولت چند بود؟

عزیزم دکتر من هیچ بود من کلا نمیدونم فولیکول ینی چی اصلا به من هیچی نگفت فقط قرص و امپول نوشت و تمام

عزیزم دکتر من هیچ بود من کلا نمیدونم فولیکول ینی چی اصلا به من هیچی نگفت فقط قرص و امپول نوشت و تمام

تو سونوگرافیت باید نوشته شده باشه اگه ننوشته پس حتما تخمکت آزاد شده بوده یه دفعه دگ برو دکتر سونو بده وضعیتت مشخص بشه انشالله زود نتیجه بگیری

به منکه دکتر گفت فولیکول ۱۶ بد نیس ولی ۱۸ یا ۱۹ میشد خیلی بهتر بود یعنی احتمال حاملگیمو ۵۰ درصد میداد این ماه انشالله دارومو بیشتر میکنه فولیکولم بزرگتر میشه احتمال بارداریم بالا میره خ ب این ماه امیدوارم

2738
تو سونوگرافیت باید نوشته شده باشه اگه ننوشته پس حتما تخمکت آزاد شده بوده یه دفعه دگ برو دکتر سونو بد ...

انشالله عزیزم ایشالا زودی دوتامونم مامان بشیم،سونو هم نکرده بود از یه دکتر دیگه وقت گرفتم واس چن ماه بعد خدا کنه از اون نتیجه بگیرم

به من بگین چطور شوهرم رو راضی کنم بچه دار شیم؟

چندوقته ازدواج کردی؟چندسالته؟من شوهرم عاشق بچس تازه یکسال داره میشه که از عروسیمون میگذره با اینکه خیلیا میگن زوده ولی من دوس دارم زود حامله بشم

چندوقته ازدواج کردی؟چندسالته؟من شوهرم عاشق بچس تازه یکسال داره میشه که از عروسیمون میگذره با اینکه خ ...

18سالمه منم مثل شما 1ساله خونه خودمم شوهرم سنش ی

بالاس دیگه وقتشه 29سالشه ولی میگه فعلا نمیخوایم بچه

اخی عزیزم تو که خیلی جوونی نگران سن شوهرت نباش سن تو مهمتره ولی ۱۸ سالگیم یخورده زوده واسه مامان شدن عجله نکن من ۲۳ سالمه...اگه دکتر گفته مشکلی نداری دیگه نگران نباش انشالله خدا به موقش ی نینی خوشگل بهت میده