2737
2734
عنوان

دلم پسر میخاد بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 3036 بازدید | 236 پست
۲۳سالته؟ چقد جوونی.عمر و جوونیتو پای بچه داری نذار پسر بزرگ کردن هم خیلی سخته از اول تا آخرش اگه شوه ...

شوهرم که براش فرقی نداره خودم خیلی دوست دارم .نمیدونم تجربشو داری یا نه ولی تو جمع فامیل که میرم چون همشون دارن حس بدی دارم😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با هر غذای که میخوری یا ترشی بخور یا ماست دختر میشه بچه  مثلا کنار خورش قیمه یه کاسه ترشی یا ما ...

الان سه ماهه خودم و شوهرمو بستم به سردی و لبنیات

اما شنیدم میگن برای دختر مادر گرمی بخوره پدر سردی

شما چی شنیدی؟

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
منو همسرم گرمیجات زیاد میخوریم.قبل اقدامم با شامپو بچه خودمو میشستم که محیط قلیایی شه

باشامپو بچه بشوری قلیایی میشه؟

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
2731
شوهرم که براش فرقی نداره خودم خیلی دوست دارم .نمیدونم تجربشو داری یا نه ولی تو جمع فامیل که میرم چون ...

من پسر دارم ۱۱ ماهشه.همش فکر میکنم قراره وقت پیری یا میانسالی تنها و بی همدم بمونم اما دیگه بچه نمیخوام

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2738
شوهرم که براش فرقی نداره خودم خیلی دوست دارم .نمیدونم تجربشو داری یا نه ولی تو جمع فامیل که میرم چون ...

نمیخام تحریکت کنم،اما پسر داشتن خیلی حس خوبی داره،خصوصا وقتی خودشو برای مامانش لوس میکنه،آخه پسرا مامانی ان،شوهرمن همیشه به پسرم حسودی میکنه که برای من دلبری میکنه😂😂😂😂

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
دقیقا درکت میکنم منم دلم میخواد خدا بهم یه پسر سالم بده خسته شدم از فیس وافاده های فامیل شوهرم وقتی ...

وااااا پسر دار شدن مگه فیس و افاده داره.شما رو اعتماد بنفست کار کن

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

من برام فرقی نداشت دختر و پسر ...

ولی بعدا شنیدم ارگاسم زن در دوران اقدام باعث پسر شدن میشه و اینه از ۱۲ تا ۱۶ پریودی اقدام کنی بعدش نباشه 

....بعدا من فهمیدم که اینطوری بوده اقدامم که شاید پسر شده

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
نمیخام تحریکت کنم،اما پسر داشتن خیلی حس خوبی داره،خصوصا وقتی خودشو برای مامانش لوس میکنه،آخه پسرا ما ...

ولی لوس کردن دخترا واسه باباشون یه چیز دیگس

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2706