2737
2734
عنوان

هاشور ابرو

129 بازدید | 11 پست

خانما من فردا ساعت ۱۲ وقت ارایشگاه دارم برای میکرو، صبح برم حموم اشکال داره؟ شنیدم ابرو رنگ پذیرش کم میشه

من میتونم لاغر کنم مطمئنم🤩💪وزن اولیه ۹۰/۷۰۰😫 وزن فعلی۸۳/۵ 🙂وزن هدف ۶۸ ، ، شروع رژیم ۲۷ / ۲/ ۹۹
چم والا ما ک رفتیم مشکلی هم پیش نیومد ،،،اینا همش حرفه

الان بخاطر تنبلی حسش نبود برم گفتم فردا برم یهو استرس گرفتم

من میتونم لاغر کنم مطمئنم🤩💪وزن اولیه ۹۰/۷۰۰😫 وزن فعلی۸۳/۵ 🙂وزن هدف ۶۸ ، ، شروع رژیم ۲۷ / ۲/ ۹۹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اگه ثبلا ابرو رو هاشور کرده باشیم . و الان رنگ قهوه ایش رفته باشه. یه ته رنگ مزخرف نارنجی مونده یاشه. باید سایه زد . هاشور زد یا میکرو انجام داد؟

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
2738
حتی میگن بعد حمام اصلاح هم نرین خوب نیست پوست زود اسیب میبینه

مرسی گلم❤

مرکز تخصصي فيبروز و آرايش دائم راحيل

دارنده مدرک بين المللي از کانادا

همگام با تکنيک هاي روز دنيا ميکروپيگمنتيشن،هاشور،شيدينگ،فيبروز،ميکروبليدينگ،سايه و خط چشم،سايه پلک

با لوازم يک بار مصرف و استريل رنگ هاي برند آلمان ،کانادا و آمريکا داراي مجوز بهداشت

انجام تاتو بدن

شماره تماس جهت مشاوره و تعيين وقت09216299606

واقع در تهران - پونک

تمام کارها در مطب زيبايي انجام مي شود و زير نظر پزشک

تخفيف ويژه  تمامي خدمات آرايش دائم