2737
2734
عنوان

خانما تمیز و نظیف

384 بازدید | 32 پست

بیاید بگید با خونه ترکیده و کثیف و نامرتب یه کوه رخت نشسته و شسته ظرف کثیف چکار کنم از کجا شروع کنم فردا نگید چرا کثیف و نامرتب کردی پسرم مریضه کل کشوهامو خالی کرده خودمم بدن درد داشتم نرسیدم در نظر بگیرید انقدر خونم بی نظم شده عینک دخترم گم شده پیدا نمیشه😟😟😟😟

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

اول لباسای چرکو بنداز تو ماشین . بعد وسیله هایی که ولو شده کف خونه رو بزار سر جاشون. سر آخر ظرفا رو بشور و جارو و گرد گیری

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اول از همه صبح بیدار شدی یه سری لباس بریز ماشین تا بره بشوره برو سروقت یه اتاق تمیزش کن بعد اتاق بعدی و پذیرایی حین کارها لباسها رو سری به سری بشور و پهن کن 

اخر برو سراغ آشپزخونه و ظرفها 

کاش میشد زندگی تکرار داشت لا اقل تکرار را یکبار داشت
اول از همه کار هاتو دونه دونه یادداشت کن،بعد انجام بذه

نمیتونم انجام بدم مرتب از این شاخه به اون شاخه میپرم صبح تا شب  سرپام بازکارام نصفه نیمه میمونه میشه یه لیست بهم بدی به ترتیب انجام بدم

2738

از آشپز خونه و ظرفا خیلییی ریلکس شروع کن بعد پذیرایی بعد اتاقا رو مرتب کن.همه جاکه مرتب شد جاهاییکه لازمه رو با دسمال لکه گیری کن و بعد جارو برن بعد بشین استراحت کن و در عین حال یه نگاهی بچرخون ببین جایی مونده برو سراغش

پسر منم مریضه همه خونه مامانمو ریخته بهم دو شبه اینجاییم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
میگه عینک بچه گم شده😂😂😂😂یعنی در این حد،فقط ی چیزی مثل غول چراغو از این چیزا لازم داری وگرنه خودت ...

نگو🤣🤣🤣🤣 راهکار بده کثیف نیست خونم نامرتبه فقط

منم مهمون داشتم خونم همین بود ساعت 11 شروع کردم 4 تموم شد ازاتاق خواب خودم شروع کردم لباساروجابه جاکردم روتختی کشیدم جاروکشیدم پردشو مرتب کردم تی زدم درشو بستم اتاق بچه هاهمینطور حال وپذیرایی ازیه گوشه جمع کردم جابه جاکردم همون موقع جارو بعدقسمت بعدی دراخرهم اشپزخونه کف وجمع کردم روز میزارو دستمال کشیدم کف وجارو زدم ظرفهاروهمه روریختم توظرفشویی بعدشم شستم

اول از همه ظرفاتو با اب داغ تو سینک خیس کن بعد گازتو با وایتکس و مایع تمیز کن بعد گردگیری آشپزخونه تو انجام بده کف آشپزخونه رو طی بکش و بشور اگه میشه آب بریزی بعد ظرفارو کم کم بشور مثلا اول لیوانارو با وایتکس کف بزن آب بکش بعد بشقابا قاشق چنگالا رو هم یه جا بشور آخرم قابلمه هارو 

دوست داشتن تو لیاقت نمیخواد،،مثل نخ کردن سوزن اعصاب میخواد

من فقط اومدم ببینم کیا تمیز و نظیف هستن.😆

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...

به نظرم اول از اشپزخونه شروع کن ظرفارو بشور تمیزکاری نمیخواد بکنی فعلا نمیخاد دستمال بکشی جایی رو  فقط وسایل رو.بذار سر جاش که مرتب شه 

بعد بیا تو حال وسایلهای هر اتاق رو بذار تو همون اتاق 

اینجوری حال هم مرتب مبشه بعد یکی یکی برو تو اتاقها جمع کن وسایل رو 

2706