2726
عنوان

یه سوال دوستان

69 بازدید | 13 پست

من تا حالا دوبار اندو شدم 

تو اندو اول فتق معده و گاستریت فرسایش 

تو اندو دوم رفلاکس و میکروب معده 

ولی من به دکتر دومی زنگ زدم گفتم من فتق دارم گفت اره داری ولی ننوشتم گفتم چرا گفت خود دکتر ببینه متوجه میشه اینقدر دکتر بیشعوری بود 

من یعنی الان باید یه بار دیگه اندو بشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من تازه متوجه شدم باید عمل کنم و علایم فتق اینه که کم کم خورد خورد بدتر و بدتر میشه 

مگه خود دکتر نگفته نیازه عمل بشی؟! خودت متوجه شدی؟؟ این چ دکتراییه میری 

همون زالی یا دریانی فک کنم بیماریتان لاله یکی از بچه ها تعریف میکرد بنظرم مطمئنترن

میدونم‌سخته 😞 ادم شک میکنه ب تشخیصلشون بعد داروهاشو ک میخوری چیزیتم نباشه یه چیزیت میشه😥

کاشکی اصلا مریض نمیشدم به خدا خیلی خیلی ناراحتم کاشکی همون اول تموم میکردم هرروزم دارم زجر میکشم هرروزم دا م نابود میشم و هیچ کس متوجه مشکل من نمیشه 

مگه خود دکتر نگفته نیازه عمل بشی؟! خودت متوجه شدی؟؟ این چ دکتراییه میری  همون زالی یا دریانی ف ...

دوست عزیزم میخوام برم شاگرد پرفسور زالی حق ازلی دیگه کس دیگه هم نمیرم ولی اون بهم ۱۳ شهریور نوبت داد خیلی خیلی دیره کاشکی زودتر بهم میداد 

نه عزیزم دکترام نگفتند چرا را نمیدونم شاید میخواستن هی منو ببرن تا روم امتحان کنند ببینند خوب میشم یا نه یا لزم پول بیان و یا... به خدا تمامی دکترا همین شدند نمیدونم چرا انکار سوگند نامه خوندن که مردم را از بین ببرن