2726

خانواده ی خوب و سالم

آرامش و سلامتی 

اینا واقعا دیده نمیشن تا زمانی که مشکلی پیدا کنن

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بوی صبحانه ی روز تعطیل که همسرم بلند میشه درست میکنه و من توی تخت با بوش از خواب بیدار میشم.

لبخند و ذوق بچه ها توی ماشینهای تو ترافیک، وقتی باهاشون بای بای میکنی.

دیدن لحظه ی ظهور رنگین کمون.

بوی غذایی که از پنجره ی خونه ها میاد، وقتی تو کوچه قدم میزنی. 

دیدن ذوق و شوق زوج های جوون توی کافی شاپا و رستورانا.

دیدن تاپیکایی مثل این، که به یاد آدم میاره، هنوز اوضاع اونقدر خراب نشده که نشه از زندگی لذت برد.  

خونمونو خیلی دوست دارم شاید چون برا خریدش سختی کشیدیم و انتظار خداروشکر به خاطر پدرومادرخوب همسرخوب دوستای خوب سلامتی اینا چیزای کمی نیستن مهمترینان که گاهی اوقات به چشم نمیان

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

مامان بابام سلامتن و در خونه شون ب روم بازه همیشه خواهرم همیشه حمایتم کردن تو همه کارام ، شوهرم زحمت میکشه تا من تو رفاه باشم و پسر نازم ک چهاردست و پا دنبالم میاد و از پام میگیره بلند میشه🤗

و شما دوست عزیز ک آخر شبی با این تاپیک قشنگ حالمو خوب کردی😍

❤❤میشه برای نی نی دار شدن خواهرم یک صلوات بفرستین❤❤
🤔🤔🤔🤔چیزی ب ذهنمان نمیرسد،شایدیکیشم اینه از شامم واسه فردا مونده مجبور نیستم ناهار درست کنم

این که اگه واسه من پیش بیاد خوده خوشبختی هست مخصوصا شبهایی که مهمون داشتیم و کلی غذای خوشمزه مونده واسه فردا و من تا لنگ ظهر می خوابم

2706