2733
2734

خانواده ی خوب و سالم

آرامش و سلامتی 

اینا واقعا دیده نمیشن تا زمانی که مشکلی پیدا کنن

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بوی صبحانه ی روز تعطیل که همسرم بلند میشه درست میکنه و من توی تخت با بوش از خواب بیدار میشم.

لبخند و ذوق بچه ها توی ماشینهای تو ترافیک، وقتی باهاشون بای بای میکنی.

دیدن لحظه ی ظهور رنگین کمون.

بوی غذایی که از پنجره ی خونه ها میاد، وقتی تو کوچه قدم میزنی. 

دیدن ذوق و شوق زوج های جوون توی کافی شاپا و رستورانا.

دیدن تاپیکایی مثل این، که به یاد آدم میاره، هنوز اوضاع اونقدر خراب نشده که نشه از زندگی لذت برد.  

2738

خونمونو خیلی دوست دارم شاید چون برا خریدش سختی کشیدیم و انتظار خداروشکر به خاطر پدرومادرخوب همسرخوب دوستای خوب سلامتی اینا چیزای کمی نیستن مهمترینان که گاهی اوقات به چشم نمیان

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

مامان بابام سلامتن و در خونه شون ب روم بازه همیشه خواهرم همیشه حمایتم کردن تو همه کارام ، شوهرم زحمت میکشه تا من تو رفاه باشم و پسر نازم ک چهاردست و پا دنبالم میاد و از پام میگیره بلند میشه🤗

و شما دوست عزیز ک آخر شبی با این تاپیک قشنگ حالمو خوب کردی😍

❤❤میشه برای نی نی دار شدن خواهرم یک صلوات بفرستین❤❤
🤔🤔🤔🤔چیزی ب ذهنمان نمیرسد،شایدیکیشم اینه از شامم واسه فردا مونده مجبور نیستم ناهار درست کنم

این که اگه واسه من پیش بیاد خوده خوشبختی هست مخصوصا شبهایی که مهمون داشتیم و کلی غذای خوشمزه مونده واسه فردا و من تا لنگ ظهر می خوابم

2706