1421
1363

مثلا من دخترم که یک سال و نیمه موقع خواب میاد شیر می خوره بعد چون خوب حرف نمی زنه وقتی ی ده دیقه ای شیر خورد می ره سرشو می زاره ر. سینه باباش و می خوابه کلا بابایی هست باباشم ی ذوقی می کنه یا ی یکی دیگه ی پنجره بزرگ داریم تو اتاق خوابمون که ی هوای خنکی این شبا میاد ازش کلا روحت تازه میشه سومیش هندونه شیرینی بود که عصر خوردیم

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436

فرزند وهمسر سالمی که الان جفتم خوابیده خدارو شکر

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کشورها مرز دارن،شهرها مرز دارن،آدم ها مرز دارن،تحمل کردن ها مرز دارن،مرز ها رو ببینین،خیلی از مشکلات واسه تشخیص ندادن همین مرزهاست....
1444

خوشبختی وجود پسرمه ک یه آن امشب تو پارک گمش کردم داشتم میییییییمردم

فقط ۱دقیقه گمش کردم ولی یه عمر گذشت

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو                                        بچه ها میشه دعا کنید فاطمه ی منم صحیح و سالم باروش طبیعی ب دنیا بیاد؟ میشه دعا کنید ک بدون بخیه هم باشه؟   راحتم باشه؟ یه دقیقه ای ۱۰سانته بشم    ... کلا خیلی دعام کنید محتاجم........

خوشبختی یه شوهر صاف و ساده داشتن ک با دنیا عوضت نکنه...

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه(دارم تلقین میکنم شاید جواب بده...)

اول از همه اینکه امروزم درکنار همسر و دخترم بودم هرسه تایمون صحیح و سالم هستیم. این خودش خوشبختی روزانه منه.اینکه هرروز خوشحالم که بدی هیچ کس رو نخواستم و ادم خرده شیشه داری نیستم اینکه ارامش روحی دارم.

1418

خانواده ی خوب و سالم

آرامش و سلامتی 

اینا واقعا دیده نمیشن تا زمانی که مشکلی پیدا کنن

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

سقفی ک بالاسرمونه

خانواده ای ک داریم

و از همه مهمتر نفس میکشیم و فرصت زندگی داریم

میدونی لذت بخش ترین حس دنیا چیه؟! اینکه سارای توام،سارای امیـرعلــی😍دوست عزیزم لطفا احترام خودت،من و بقیه کاربرای محترم سایت رو نگهدار و توهین نکن،اگر توهین میکنی و جوابت رو نمیدم ب این دلیل نیست که نمیتونم،خداروشکر سه متر زبون دارم،جواب نمیدم چون در شأن و شخصیت من نیست این حرفا😉
1339