2733
2734
عنوان

شوهر گدا و خسیس

| مشاهده متن کامل بحث + 22071 بازدید | 100 پست
وای خدایا شکرت  من که روانی میشدم  من از همون اولش هرجی پول خرج کردم هرجی خریدم به شوهرم ...

کار درست شما میکنی پولی که میگیری نباید بگی چیکارش کردی بگو خرج شد رفت عادتش باید بدی که نپرسه چیکارش کردی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اونطوری هم کردم گفت میخوای بمون نمیخوای برو خونه پدرت به سلامت همینیه که هست

شوهرت درست بشو نیس 

یا باید بسوزی بسازی 

یا جمع کن بچت وردار برو خونه پدرت بگو یخچال خونه خالیه من نمیتونم اونجارو تحمل کنم 

وای خدایا شکرت  من که روانی میشدم  من از همون اولش هرجی پول خرج کردم هرجی خریدم به شوهرم ...

اتفاقا اون چندروز پیش تو یه جمعی بودیم بحث سر این بود که کی از جیب شوهرش پول برمیداره.دیدم همه تقریبا از جیب شوهراشون پول برمیدارن ولی من تاحالا اینکارا نکردم،یچیز میگم توروخدا بهم نخندید،من هردفعه ای شده تا شوهرم خواب بوده تو جیبش پول هم گذاشتم

2731
گاهی آدم مجبوره از ترس آبروی پدر مادرش از ترس حرف و حدیث بقیه یا هزار تا بدبختی دیگه میمونی تو ی زند ...

این تحمل اگه تبدیل  به خریت بشه چه توجیهی داره    تمام سالهای زندگیتو توی حسرت و بغض پای یه آدم آشغال بریزی    بخدا اشتباهه

نه میگه خودت کار کن خرج خودتو دربیار آخه من هم بیرون کار کنم هم خونه کار کنم که یه ذره هم کار خونه ن ...

این مردا باید روزی رو ببینن که برای ی قرون پول به خفت افتادن یکی نیست بگه زن گرفتی نه برده کارگرم میاوردی تو خ نه باید براش هزینه میکردی البته دور از جونت عزیزم

این مردا باید روزی رو ببینن که برای ی قرون پول به خفت افتادن یکی نیست بگه زن گرفتی نه برده کارگرم می ...

اره کارگر خونه آشپژ خونه پرستار بچه و خدمت خودش تو رابطه و ....همه هزینه میخواد

2738
اتفاقا اون چندروز پیش تو یه جمعی بودیم بحث سر این بود که کی از جیب شوهرش پول برمیداره.دیدم همه تقریب ...

چه زن خوبی 😍😄😁

من از پولی که هرماه بهم میده رازیم احتیاج به پول تو جیبش ندارم 

به جز پول توجیبیم کلی پول میده 

بی نهایت اعصابش خورد میشه من یه چیزی بخرم 

ب امام رضا ک کپی شوهرمنه یک ماه طول میکشه ک پنج تومن بده وقتی میگی پول بده فقط میگی جونت بده ب این اندازه بدبخت و خسیس و گدا فقط هم برامن اینجوری برا دیگران دستو دلباز

خدای ممنونتم بخاطر گل دخترام 😍😍😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙
تو جیبش ۲ هزار تومن پول نمیذاره که من یه وقت ازش پول تاکسی بگیرم یه هویی

وقتی بهش میگی پول بده کیفشو نشون میده خالی خالی همه تو کارتاش هس

خدای ممنونتم بخاطر گل دخترام 😍😍😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙
چه زن خوبی 😍😄😁 من از پولی که هرماه بهم میده رازیم احتیاج به پول تو جیبش ندارم  به جز پول ت ...

عه خندیدی که    آخه من هردفعه ای واقعا میبینم نداره..دوست ندارم شرمندگی را تو چشماش ببینم از پولایی که قبلا بهم داده یا پس اندازم میذارم تو جیبش

2706