2737
2734
عنوان

شوهر گدا و خسیس

22071 بازدید | 100 پست

خانوما من واقعا دیگه تحملم تموم شده شوهرم خیای گدابازی درمیاره بهش گفتم ۲۵ تومن پول بهم بده هی امروز فردا کرد پول ندارمو فرداومیدمو ....آخرشم هنوز نداده برا ۲۰ تومن پول کلی باید توضیح بدم برای چی میخوام اونم اگه صلاح بدونه و واجب بدونه میده وگرنه نمیده نگین حتما نداره درحدی ازش میخوام که میدونم داره و میتونه بده و نمیده فقط و فقط هم برا من اینجوریه راضی نیست ۵ هزار خرحم کنه باور کنین وقتی میببنه پول برای من خرج شد سکته میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

غصه نخور عزیزم مثلا منی برا بقیه خوب میده خرج کنن جر من یه لباس بخرم خودش می کشه ولی دادش پول بخوان ۱تومن ۱تومن میده زن اون بده ابروش تاتو کنه 

دوستون دارم

از اول برای خرج کردن خودت ازش اجازه گرفتی؟ یا پولی بهت داده توضیح دادی کجا و چجوری دقیقا خرج کردی؟ یا موبه مو گفتی میخوام فلان چیزو اینجوری ازاونجا این مدلی بخرم پولش اینقد میشه همونقد پولو بده؟

اگه آره تقصیر خودته

اگه نه پس ذاتی اینطوریه، یا مادرش خواهرش تو گوشش میخونه

خیلی بده واقعا سخته زندگی با همچین مردی.‌خدا صبرت بده عزیزم.‌یه بار حسابی از جلوش دربیا مگه میشه‌مردی خرج زنشو نده حتی اگه کارمندم باشی وظیفشه نفقه بده

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
2738

برادرشوهر منم اینطوریه اوایل پولای جاریمم میگرفت😂

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
بچم ۱۸ ماهشه امکان سرکار رفتن ندارم اگه هم سرکار برم خورد و خوراک خونه رو هم نمیخره مطمعنم میگه خودت ...

عیندشوهر منه منم براذهمین نخواستم برم سر کار... چون همینجوری شم برام خرج نمیکنه اگه برم میگه  باپول خودت بخر 

2706