2737
2734
عنوان

لعنت به این بلاتکلیفی ها

287 بازدید | 32 پست

چرا حداقل خدا واسم یه نشونه نمیفرسته

موندم بین دو راهی واقعا دیگ خسته ام 

هر چی میخام برم ی سمت  برام با یه کسه دیگه  دلم نمیزاره میگه صبر کن

بدبختی اینکه اگ بشه هم از پس هیچیش بر نمیایم از پس هزینه ها تو این گرونی

هیییچککسس منو درک نمیکنه

دارم دیوونه میشم😢😢

خدایا...شبیه بادکنکی شده ام از بغض هایی ک ب اجبار فرو داده ام ..التماست میکنم..فقط یک سوزن..تکه تکه شدنم با خودم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم عین توام گیر کردم وحشتناک قربون خدا برم هرچی نذر و دعا هم هبچ فابده نداره یه نشونه هم نمیذاره جلوم دلم قرص بشه

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
2728
منم عین توام گیر کردم وحشتناک قربون خدا برم هرچی نذر و دعا هم هبچ فابده نداره یه نشونه هم نمیذاره جل ...

منم عجیب گیر کردم بین دو راهی داشتم این تاپیک مینوشتم انقدر حالم بده ک نصفشو غلط نوشتم

هر چی نذر میکنم هر چی میرم گلزار شهدا اصلا انگار ن انگار خییلی بده این دو راهی خیلی

خدایا...شبیه بادکنکی شده ام از بغض هایی ک ب اجبار فرو داده ام ..التماست میکنم..فقط یک سوزن..تکه تکه شدنم با خودم..
بین دل و عقل درگیری؟ 

اره دقیقا باورت نمیشه اما گاهی آرزوم مرگ فقط

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
2738
اره دقیقا باورت نمیشه اما گاهی آرزوم مرگ فقط

من همش ارزوم مرگه اما این ارزومم براورده نمیشه

من همش ارزوم مرگه اما این ارزومم براورده نمیشه

بخدا منم بریدم دیگه واقعا خستم

چرا عزیزم؟ 

چون خواهر ندارم کمکم کنه کسی ندارم صمیمی باشه باهام حتی غصمو بهش بگم مجبورم هرشب باگریه خودمو اروم کنم

چون خواهر ندارم کمکم کنه کسی ندارم صمیمی باشه باهام حتی غصمو بهش بگم مجبورم هرشب باگریه خودمو اروم ک ...

الهی بمیرم منم خواهر ندارم منم دوست صمیمی ندارم منم عین عین توام

2706