1345
1341

😒😒😒😒

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350

منکه این روزاسرگرمم،درحال اماده کردن سیسمونی دخترگلمم😍ان شاالله تاچندروزدیگه ام جشن میگیرم

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سویل قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍

منم مث توام نیدونم که برو باشگاه بیا تو کارای خونه کمک کن آشپزی کن کتاب بخون چیز جدید یاد بگیر از همه مهمتر شبا بخواب حتی تو روحیتم تاثیر مثبت میذاره

نه حرف عقل بزن با کسی نه لافِ جنون، که هرکجا خبری هست ادعایی نیست...
1376
دارم برای کنکور میخوتم دوباره هنوز شروع نکردم ولی  شاید با یه رشته خوب سرگرم بشم بهتر باشه

آره خیلی خوبه عزیزم موفق باشی 

نه حرف عقل بزن با کسی نه لافِ جنون، که هرکجا خبری هست ادعایی نیست...
1226
والا بیکارم باشی بازم زندگی تکراریه... من بچه دارم و هر روز کارای بچه رو انجام میدم... روزمرگی

شوهراتون خسته نمیشن از این وضع؟

من که دوست پسرم خیلی خونسرده اصلا اهل هیجان و کارای جدید نیس برعکس من تموم ذوق هام کور شد😭😭

ای جان منم دعوت کن خب😍😍😘

عزیزم قدمت روچشم,ان شاالله قسمت خودت😘

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سویل قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍
1364