2733
2734
عنوان

علایم عفونت چیه؟

214 بازدید | 28 پست

من ترشحاتم بعد از پاکی زلال وبی رنگه ولی بعد تخمک گذاری سفید میشه خارش ندارم بوهم نمیده

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعیه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2731

آخه ترسیدم شنیدم که میگن عفونت باعث میشه لوله ها بسته بشن

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
من زیرنافم شده مثل سنگ کمرم دردمیکنه علایم عفونته

اقدام داشتی برای بارداری؟

2738
بچه ها من كمي سوزش دارم بعد از ادرار يه ١٠ مين سوزش دارم بعد قطع ميشه از سنگ كليه هامه ؟  ترشح ...

تکرر ادرارم دارین؟

واقعاااا زیرنافم انگارسنگه شکمم میبرم تو درد میکنه با کمرم

موعد پریودتون چندروز دیگست؟

2706