2733
2734
عنوان

خانم های مشهدی یه لحظه لطفا

259 بازدید | 19 پست

من یه دوست دارم که خیلی دختر خوبیه تحصیل کرده خوش اخلاق با خانواده متمول و با قیافه خوب بعد داره براش خواستگار میاد ولی خواستگاراش به درد نمیخورن مثلا دیپلمه‌اس یا خونواده پر جمعیت دارن یا خونه پایین شهره 

من خیلی دوس دارم کمکش کنم چون واقعا دختر بی ایرادیه میخواستم بدونم شما شماره این خانمایی که موردا رو بهم معرفی میکنن تو مشهد ندارین؟ 

شمارشو بده من

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند

اینایی،که گفتی هیچکدوم عیب نیست

دیپلم...خانواده پر جمعیت یا پایین شهر زندگی کردن

اول باید بدونی ملاک ازدواج این خانم چیه؟؟ اینحور که معلومه انتظارات و توقعاتشون بالاس... پس منتظر باشن یه آقای دکتر پولدار و تک پسر از بالای شهر براشون بیاد

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختره شرایطش چیه میشه بگی 

خوشگله قدبلنده یا نه 

تحصیلات و خانواده اش چطوره 

نریزید  سرم واسه کسی می خوام که پسره  هم قدبلند هم خوش تیپ

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2728
دختره شرایطش چیه میشه بگی  خوشگله قدبلنده یا نه  تحصیلات و خانواده اش چطوره  نریزی ...

میدونم بد نیس ولی به خونواده این نمیخوره 

این لیسانس هم خودش هم خونوادش بعد دو تا خواهرن فقط تو مدرسه غیرانتفاعی از این گرونا درس خوندن دانشگاه دولتی مشهد بعد وضعشون خوبه معتقدن قیافشم عیب نداره یکم توپره قدش بلند نیست 

میدونم بد نیس ولی به خونواده این نمیخوره  این لیسانس هم خودش هم خونوادش بعد دو تا خواهرن فقط ت ...

در هر صورت عزیزم هر چی قسمتش بشه همون میشه

انشاالله یه مرد ایده آل بیاد براش...

اتفاقا منم یه دوست دادم تحصیلکرده و خوشگل و خوب معلمه

ولی خواستگار خوب نداره... اون توقعش بالا نیست یکی میخواد مثل خودش حداقل تحصیلات و کار درست داشته باشه

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
میدونم بد نیس ولی به خونواده این نمیخوره  این لیسانس هم خودش هم خونوادش بعد دو تا خواهرن فقط ت ...

چه شرایط خوبی داره حالا حدودا قدش چنده 

آخه پسره واقعا به قد حساسه میگه بهم  باید بخوره

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2738
در هر صورت عزیزم هر چی قسمتش بشه همون میشه انشاالله یه مرد ایده آل بیاد براش... اتفاقا منم ی ...

الان طفلک دخترا پر توقع نیستن پسر در حد خودشون میخوان همونم پیدا نمیشه

سلام عزیزم شما نرم افزار سروش رو نصب کنید لطفا بعد در قسمت جستجو (همسان گزینی رویش) رو جستجو کنید 

یک تیم فعال و مومن از خانومایی که خادم حرم هستن کار همسان گزینی و معرفی رو انجام میدن 

مخصوصو مشهدم هم هست عزیزم 

انشاالله که خوشبخت بشن 

التماس دعا 

بازم اگر خواستید زحمت بکشید یک سر به پستی که من گذاشتم بزنید 

راجع به ازدواج و معرف ازدواج هست

۱۵۰ که خسلی کوتاهه خواهررر الان همه دنبال دختر قدذبلند ولاغر میگردن خوشگل باشه 

نه عزیزم قدش خوبه پسرام همچین بلند نیستن اکثرا ۱۷۰ ان 

بله قدیما ملاک خونواده و نجابتو تحصیلات بود الان شده خوشگلی همینه که اینقد طلاق و عمل زیبایی زیاد شده ولی هستن هنوز خونواده های اصیل که دنبال دختر خوبن 

2706