2737
2734
عنوان

امشب دلم خیلی گرفت😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1141 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحالت خوبه ک بیخیالت نشده بازم یه امیدی هست ک شاید خانوادت قبول کنن... من ک یک ماه هیچ خبری ازش ...

نه..خانوادم قبول نمیکنن..اصلا خوشبحالم نیس..هیچکس دلش نمیخاد جای من باشه..با همه سختیهاش کنار میومدم..ولی تحمل ندارم خانوادم اینجوری دربارش بگن..آشوبم..اونقدر که امیدی ندارم به رسیدنمون..

میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💚😢              خدایا ستارالعیوبی😢😢                         خدایا معجزتو نشونمون بده 😢😢
2731
نه..خانوادم قبول نمیکنن..اصلا خوشبحالم نیس..هیچکس دلش نمیخاد جای من باشه..با همه سختیهاش کنار میومدم ...

منم یه دوست دارم دقیقا با شرایط تو...

عشق با سختیاش قشنگه...

زمان میتونه حلش کنه...نگران نباش

منم یه دوست دارم دقیقا با شرایط تو... عشق با سختیاش قشنگه... زمان میتونه حلش کنه...نگران نباش

امیدوارم.. این وسط ی خاستگارم اومده..ک همه راضی ان

همینو کم داشتم فقط😅

میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💚😢              خدایا ستارالعیوبی😢😢                         خدایا معجزتو نشونمون بده 😢😢
2738
جدامون کردن..فقط فهمیدن سیگار میکشه..ک من میدونستم..ماهی یه بار بود..از اون موقع هم داره دو ماه میشه ...

آخی عزیزم انشالله خداهرچی به صلاحته برات پیش بیاره وروزای خوشت به زودی شروع بشه.آمین

😔 امروز سوم بابام بود  دلم تنگشه و منم بی قرارمم  برای دلم دعا کنید  برای بابامم ...

الهی عزیزم،،خدا بیامرزه روحشون شاد😔

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
منم یه دوست دارم دقیقا با شرایط تو... عشق با سختیاش قشنگه... زمان میتونه حلش کنه...نگران نباش

عزیزم..شمام ناامید نشو..نمیدونم حسم درسته یا نه..ولی حس میکنم اونم دلش باهاته..ولی نگران بودم اینو بگم..چون امید الکی خیلی سختتره..توکل کن به خدا..

😔 امروز سوم بابام بود  دلم تنگشه و منم بی قرارمم  برای دلم دعا کنید  برای بابامم ...

😭😭😭😭😭خدابهت صبر بده 

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...
آخی عزیزم انشالله خداهرچی به صلاحته برات پیش بیاره وروزای خوشت به زودی شروع بشه.آمین

ان شاءالله صلاح همون باشه.. ممنون عزیزم❤ ان شاءالله شمام حاجت روا شی

2706