2733
2734
عنوان

بچه بین۳۰هفته و ۳۱هفته میمونه؟

307 بازدید | 24 پست

من سرکلاژ و استراحتی ام سرویکسم پایینه اگه تاپیک قبلیمو بخونین متوجه عمق غم و غصم از شوهرم میشین،الان به این فکر افتادم پاشم خیلی راه برم کار کنم بچم دنیا بیاد بره تو دستگاه تا کامل بشه،شاید دیدن بچم و اومدنش پیشم دردمو کم کنه

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله دوستم ۲۹ هفته دوقلو سزارین کرد الآن ۹ ماه شون و بسیار تپل😍

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728

اگه این کارو بکنی امکان داره بچت با مشکل بدنیا بیاد ول کن شوهرتو هیچ چیز ارزش سلامتی بچتو نداره من بخاطر حرص و جوش بچم مریض شد الان میبینم غصه های قبل از اون سو تفاهم بوده

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
2738
بله دوستم ۲۹ هفته دوقلو سزارین کرد الآن ۹ ماه شون و بسیار تپل😍

دو قلوها بخاطر شرایطشون زودتر میرسن دوستم سی هفته زایمان کرد الان بچش شش سالس راه نمیره😢😢😢

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
دو قلوها بخاطر شرایطشون زودتر میرسن دوستم سی هفته زایمان کرد الان بچش شش سالس راه نمیره😢😢😢

جدی؟ اخه اونیکی دوستم ۳۱ هفته زایمان کرد پسرش ۲ سالش هیچ مشکلی نداره

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

پسرمن 34هفته دنیا اومد .الان یکسالشه تو دستگاهم نرفت .اما بشدت عذابم داد گاهی ارزو مرگ میکردم

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌

موندنش میمونه ولی نکنی اینکارو که غم و غصه ت بیشتر میشه چون بزرگ کردن یه نوزاد نارس ادمو پیر میکنه من یکیشو دارم همون دو ماهی که تو شکمت باید میموند بیرون شکمت انقدر سخت میشه نگهداری ازش که روزی صدبار خودتو لعنت میکنی چرا اینکارو با اون بچه بیچاره کردی که از بدن کوچولوش همش رگ بگیرن بدنش کبود بشه نفسش بره اکسیژنش قطع شه و هزار تا دردسر دیگه نکن 

پسرم دنیامه❤❤❤❤
2706