2737
2734

بايد نوار بذاري، بعد دست بزني به سطح نوار ببيني خيسه يا نه. اگه خيس بود و روي سطح نوار چيزي مث ترشحاي مخاطي رحم نبود يعني نشتي داري. ترشح كيسه آب مث ادراره، رقيقه و تو پد فرو ميره. 

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بايد نوار بذاري، بعد دست بزني به سطح نوار ببيني خيسه يا نه. اگه خيس بود و روي سطح نوار چيزي مث ترشحا ...

مرسي عزيزم 

الان پد گذاشتم دارم ميميرم از استرس كاش نشتي نداشته باشم

😓😓😓

2728
مرسي عزيزم  الان پد گذاشتم دارم ميميرم از استرس كاش نشتي نداشته باشم 😓😓😓

ان شاءالله كه نيس. نشتي داشته باشي با سرفه آب ازت خارج ميشه. خواهر منم شك كرده بود و استرس داشت، رفت سونو  و خدا رو شكر هيچي نبود. الان ني ني ش ٥ ماهشه خاله دور سرش بگرده.😍

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
2738
حالا يه سوال! اگه زود بفهميم خودمون كه نشتي داره كيسه آب، چاره اش چيه؟ راهي داره دكتر براي جلوگ ...

نميدونم بخدا منم استرس همينو دارم 

اخه هفتم اون قدر بالا نيست كه بخوام زايمان كنم

نميدونم بخدا منم استرس همينو دارم  اخه هفتم اون قدر بالا نيست كه بخوام زايمان كنم

عزيزم من از اين موضوع خيلي مي ترسم دكترم گفت مشكلي نيست ولي برا اينكه استرس نداشته باشي آمپول پرولوتون ٥٠٠ هفته اي يكي بزن تا سه هفته. و دو بسته قرص كليندامايسين هر ٦ ساعت بهم داد حدود ٣٣ هقتگي. شما هم مشورت كن با پزشكت

2706