عنوان

خانوما امروز فهمیدم باردارم اما...

| مشاهده متن کامل بحث + 1089 بازدید | 82 پست
شوهرمم همینو میگه میگه باهم خوب بزرگ میشن و باهم مشغول میشن

دقیقا درست میگن

تموم دنیا یه طرف خواهرم یه طرف

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
اههههه هموووون...من چون بی زبونم خیلی اطرافیان ازم سواستفاده میکنن خیلی خستم کردن خیلی دخالتا کردن ت ...

تو الان یه مادری اصلا اجازه نده دیگران ازت سوءاستفاده کنن..نه ازخودت و نه از بچه هات و شوهرت..مثل یه شیرزن از خودتو خانوادت دفاع کن..بگو هرجور بخوام زندگی میکنم

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعامیگی😮خیلی سخته هاحالایه دونه بیارفکرکنم کلانظرت عوض بشه عزیزم

میدونم سخته ولی ازبس تو این ۳سال اذیت شدم و بی بی چک منفی دیدم خسته شدم ....دلم میخواد ازتنهایی دربیام.....اگه خدا لطف کنه من به یکی هم راضیم ...واسم دعاکنید خدا دامنمو ماه اینده با بچه سالم و صالح سبز کنه و انتظارم تموم بشه

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
ای جون چندوقتشه؟؟؟ان شاالله زودی باردار شی عزیزم

مرسی گلم..1سال و4ماهشه دخترم..تازه همزمان درسم میخونم..به خودت استرس نده..یکم بزرگ بشن به همه کارات میرسی و از وجودشون کنارت لذت میبری

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
2728
مرسی گلم..1سال و4ماهشه دخترم..تازه همزمان درسم میخونم..به خودت استرس نده..یکم بزرگ بشن به همه کارات ...

خداحفظش کنه برات چه خوب که درس می خونی من تازه میخواستم بخونم که انگار قسمت نبود

میدونم سخته ولی ازبس تو این ۳سال اذیت شدم و بی بی چک منفی دیدم خسته شدم ....دلم میخواد ازتنهایی دربی ...

برات10تاصلوات فرستادم عزیزم..انشاءالله ماه آینده مامان میشی

خداحفظش کنه برات چه خوب که درس می خونی من تازه میخواستم بخونم که انگار قسمت نبود

اینطوری نگو..هنوز سنی نداری.منم24سالمه خداروشکرکن که30سالت بشه بچه هات از آب و گل درومدن..خیلیا هستن تو30سالگی هنوز ازدواج نکردن

اره دیگه تصمیم گرفتم همین جور باشم..بسکه ساکت موندم اینجور شد

خواهر منم مثل شما ساکته..من همش بهش میگم خودشو دوس داشته باشه

2706