2733
2734
عنوان

خانوما امروز فهمیدم باردارم اما...

1089 بازدید | 82 پست

حالم خیلی بده دلم میخاد شوهرم و بزنم با وجود بچه دوساله به زور بچه خاست..احساس بدی دارم اصلا احساس ناامنی دودلی...هم خوشحالم هم نه...حالم بده خیلی..دلم برا بچم میسوزه دومی بیاد حقش پایمال میشه محبتا میره سمت کوچیکه..دوست داشتم مسافرت بریم اه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اتفاقیه که افتاده دیگه خودتو سرزنش نکن،سخت میشه اما بعدا مثل دوقلو میشن،دوسه سال سختی داره اما بعدش دیگه راحت میشی،توفامیلای ماهم اینطوری بود اولاش سخت بود اما الان مامانشون میگه که بزرگ شدن راحت شده الان داره ادامه تحصیل میده،میگه اگه زیاد فاصله میذاشتم نمیتونستم ادامه تحصیل بدم الان دکتری میخونه

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
2738

ناشکری نکن عزیزم ناشکری زندگی آدمو نابود میکنه درست میشه همه چی نگران نباش تا دنیا بیاد بچه اتم ۳ سالش شده اتفاقا اختلاف سنی کم بین بچه هاخیلی خوبه

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
2706