2726

چه قرصي خوردين كه خوب بوده و تو شيردهي هم تاثير نداشته؟

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

زينك پلاس

البته تا يكسال به مرور كم ميشه ريزشش 

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

توی بارداری هورمون ها زیاد میشن به خاطرهمین هم رشدشون زیاد هم ظاهرخوبی دارن. بعد زایمان درماه3، 4هورمون ها به حالت طبیعی خودشون برمیگردن. به خاطرهمین موها ریزش پیدامیکنه. هیچ چیزی نیازنیست جر خوردن اهن و مولتی تا3ماه پس اززایمان.     قدیما وقتی بچه 3،4ماه میشد میگفتن بچه مادرشو شناخته که مادرموهاش ریخته.  اما دلیل اصلی همین تنظیم وتعادل هورمون هاست