2733
2739
عنوان

تلخ ترین حس زندگیم رو امشب تجربه کردم.😢

| مشاهده متن کامل بحث + 113685 بازدید | 1055 پست
نه نزده.لکنت رو هم داشت از اول.اتفاقا خیلی تلاش هم برای درمانش میکرد ولی به خاطر عدم اعتماد به نفسش ...

لکنت بخاطر ترس تو کودکیه.پسرخواهرشوهرم وقتی خیلی کوچیک بوده از بوقلمون ترسیده الان ۱۰_12سالشه هنوز زبونش میگیره گفتاردرمانی هم رفته

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما اون کاربری نیستی که یکبار گفتی برادرشوهرت مریضه همه برخورد بد دارن باهاش الان به یک شکل دیگه ؟

🤔🤔🤔🤔😐

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
خب . بنظرت اگه تو زندگی مشترکتون یه جایی ازش عصبانی میشدی که واقعا عصبانیت اجتناب ناپذیره تو زندگی م ...

اگه میخواستم تحقیر کنم ک دیگه با عموی این خانوم فرقی نداشتم 

همه چیزو با هم قاطی نکنید

2728

جلوی ظلم همیشه بایستید. از اول  اگه یکی پیدا میشد جلوی اون دیو می ایستاد الان اینجوری نمیشد. همش احتراما و ملاحظات الکی.

اون هیولا هم آخر سر میفته فلج میشه محتاج همین پسرش میشه اگه بخوایم سینمایی به قضیه نگاه کنیم😄

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2738

متاسفانه ماهم یه فامیلی داریم دقیقن خدا همه چی داده بهش سواد پول شغل خونه زن خوشگل. اینام یه بچه معلول دارن البته این خیلی مشکلش حاده. همیشه باباهه وقتی حرف میزنه راجبش با شرمندگی صحبت میکنه انگار بچه خطایی کرده. خیلی اهل پز و کلاس و افاده بودن خونواده پسره دقیقن اینطوری خورد تو پوزشون

حیوون کجا اینقدر مغروره که بچه ش اگه یه نقصی داشته باشه این رفتارش باهاش بکنه 😕

در هر صورت عاقبت خوبی نداره عموت

زنش و بچه هاش هم

کاربر قدیمی هستم، چون تاپیکام حذف نشد مجبور شدم با کاربری جدید بیام.
چرا هست.باید ببینیش.

فکر کنم شما هنوز معنی متشخص رو نمیدونی 

کسی که با پسر خودش که به خاطر نداشتن مادر و بکنن زبان از بقیه شکننده تر هستش اینطور رفتار زشتی داره نه تنها متشخص نیست بلکه یه آدم دیو صفت هست 

خیلی ناراحت شدم برای پسر عموت

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
بچه ها عموی من پسرش رو به چشم نقطه ضعف میبینه.از همون اول همین جوری بوده. منطقش اینه که منی که همه ...

پسره مال عموت نیست؟ مال شوهر قبلیه زنش هست؟

چرا مادرش اجازه میده عموت به پسرش بی احترامی کنه؟

خدا همه ی آدمارو با ی چی امتحان میکنه. عموی شمام با این پسرش مورد امتحان خدا قرار گرفته....😔

حالا ب نظرم من عموی شما اتفاقا ادای آدمای بزرگوارو درمیاره

چون بزرگواری و متشخص بودن توی ذات آدماس ک توی هر شرایطی ثابت. ولی لموی شما کلا پر از ادعاس

بي خيال دنيا و قانوناااااااش  
2706