2410
2553
عنوان

تلخ ترین حس زندگیم رو امشب تجربه کردم.😢

| مشاهده متن کامل بحث + 113682 بازدید | 1055 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر خواهشا یه مدت عموت رو تحویل نگیر. یه روانشناس خوب هم برا پسرعموت پیدا کن، اعتماد به نفس اش رو ببره بالا، خودشو از اون منجلاب نجات بده و برا آینده اش برنامه ریزی کنه. تا کی میخاد همچین وضعی رو تحمل کنه؟ 

خیلی اعصابم خراب شد، تا حدی که حاضرم شمارمو بدم راهنماییش کنم.

خیلی 
2720
میگم اگه من جای تو باشم اگه مجرد مثلا اوج همدردیم بود

آها😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

آشنا  ما  هم  لکنت  داشت  رفت  گفتار درمانی  خوب  شد ازدواج  هم کرد. 

چه بی رحمن  😔😔😔 دلم  آتیش  گرفت 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 
کلاساشو میره. ولی وقتی آرامش و اعتماد به نفس نداره درست نمیشه که.تو جمع که فشارها هم چند برابر میشه ...

واقعاااا قلبم شکست برا پسر عموت بخدا خیلی ها هزار تا مشکلم دارن ولی اینجور رفتار نمیشه باهاشون به  زن عموت بگو  براش یه دختر آروم و مهربون و بگیرن شاید اینجور اعتماد بنفس گرفت تو روند درمان کمکش شد

2714

واقعا متاسفم برای آدمهایی که ادعا میکنن با سوادن، کسی که معرفت و شعور نداره و دیگری را مسخره میکنه لایق وست ترین چیزاس، من جای شما بودم دیگه حای یه سلام خشک و خالی به زور بش میکردم

وای تو خیلی باحالی وسط غم خنده م گرفت

چیکار کنم بیشتراز این نمیتونستم خدمت کنم 

گاهی انقدددد در برابر مشکلات دیگران ناراحت میشم ک 

خودشون میان میگن ببین ماباهاش کنار اومدیم تو کوتاه بیا گریه نکن

من چی کار کنم؟؟؟😭😭😭😭😭😭😭دارم دق میکنم. فکر نکم دیگه هیچ وقت قدر امشب ناراحت بشم.

عموت چ بیفرهنگه ک جلو مهمون این کارک کردع؟پسرعموت یه پاش کوتاه تر از اونیکیه؟

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
2706