2737
2734
عنوان

طلاق عاطفی

92 بازدید | 8 پست

مدتیه از زندگی مشترکم سرد شدم با عشق ازدواج کردم و خیلی زندگی خوبی داشتم ولی از دوماه پیش سر مسایل کدچیک و خورد خورد از شوهرم سرد شدم الان کارم ب جایی رسیده ک احساس میکنم دلم نمیخواد کنارش باشم دلم میخواد همش تنها باشم تاحالا فک میکردم فقط عصبی و افسرده شدم ولی باخوندن کتابای روانشناسی فهمیدم ک دچار طلاق عاطفی شدم کسی بوده ک تونسته باشه رابطه زناشویی اش رو از نو بسازه و زندگیشو مثل قبل پر شور کنه

😍تیکر تولد پسر قشنگمه😍

وقتی تو دلت نگه میداری همین میشه 

حرف دلتو بزن همیشه 

همین فردا بشین کنارش چیزایی ک ناراحتت کرده بهش بگو 

اونم حتما یه سری چیزا میگه بهت 

دوستانه حرف بزنید و حل کنید جریان رو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دنیا ارزش نداره سریه حرف های جزئی با هم کل کل کنه.

سعی محبت را رابیشتر کنی وبه طرف شوهرتون برویداگر رختخوابتون را جدا کرده ایددوباره برو درکنار شوهربخواب اگر رابطه جنسی را قطع کرده ایددوباره شروع کنیدچون هورمون عشق از رابطه جنسی تولید می شود.

وقتی تو دلت نگه میداری همین میشه  حرف دلتو بزن همیشه  همین فردا بشین کنارش چیزایی ک نارا ...

دقیقا روانشناساهم میگن باید مشکلات رو گفت تا طرف مقابل حلش کنه ولی من میترسم از پسش برنیام و نتونم همه اختلافارو از بین ببرم

😍تیکر تولد پسر قشنگمه😍
2738
خودم که مجردم ولی بنظرم سعی کنید مقداری از خواسته هاتون کوتاه بیاین و کمتر حساس بشید روی اختلافهای ج ...

دقیقا مشکل اینه ک من همش کوتاه اومدم وسعی کردم اشتباهاتشو نادیده بگیرم و بخاطر پسرم ساکت بمونم الان من موندم با دل پر آشوب ومغزی پراز مشکلات ریز و درشت ک از حرف زدن راجبشون میترسم

😍تیکر تولد پسر قشنگمه😍