2737
2734
عنوان

نشانه های زایمان!؟

312 بازدید | 28 پست

سلام به خانومای گل..

من هفته ۳۵ ام زایمانم سزارین اختیاریه..(حدود۲۰روزدیگه)

ترشحات سفید غلیظ دارم (عفونت ندارم)

نشونه ی زایمانه یعنی !!؟؟؟

🧡

ترشح سفید طبیعیه غلیظ قارچ نیست ؟؟؟

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دوستان لطفا هر کی میتونه راهنماییم کنه.

من الان چهار روز از پری میگذره ولی پری نشدم چند روزه لکه بینی دارم. برای بارداری هم اقدام کردم نزدیک دوساله ولی خبری نیست فعلا. خیلی دستشویی میرم تکرار ادرارم زیاد شده. هر وقت میرم دستشویی میام بیرون احساس میکنم هنوز یه مقدار دیگه مونده و کامل تخلیه نشدم و دوباره میرم یک مقدار هم درد دارم. علائم بارداری چجوریاست؟ میترسم تست بزنم منفی باشه برام دعا کنید تورو خدا منم مامان بشم😢

دوستان لطفا هر کی میتونه راهنماییم کنه. من الان چهار روز از پری میگذره ولی پری نشدم چند روزه لکه بی ...

قبلا هم تو پریودات تاخیر داشتی،؟

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
پارسال داشتم ولی رفتم دکتر دارو مصرف کردم منظم شده.

لکه بینی داری به نظرم یکی دو روز صبر کن اگه پریود نشدی بی بی بزن.. تحت نظر دکتر هستی؟

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
لکه بینی داری به نظرم یکی دو روز صبر کن اگه پریود نشدی بی بی بزن.. تحت نظر دکتر هستی؟

بله چند بار بخاطر ناباروری رفتم پیشش دارو داده ولی فعلا که تاثیر نگذاشته توروخدا برام دعا کنید خیلی منتظریم😢

بله چند بار بخاطر ناباروری رفتم پیشش دارو داده ولی فعلا که تاثیر نگذاشته توروخدا برام دعا کنید خیلی ...

نگران نباش عزیزم توکلت به خدا باشه. منم نزدیک دوسال منتظر بودم خدا بهم لطف کرد و باردار شدم

2706