2726
عنوان

خیلی دوس دارم بچه دوم بیارم

182 بازدید | 17 پست

دوستان خیلی دلم میخواد بچه ی دوم‌بیارم یه دختر ۳ساله دارم‌ولی شوهرم‌راضی نمیشه یعنی جرات‌ندارم‌درموردش صحبت کنم میدونم مخالفه

منم یه مدت خیلی دوس داشتم...اولا شوهرم اصلا راضی نیست

میگه تا خونه نخریدیم بچه دیگه نمیخوایم

دوما خودمم به سختیاش فکر میکنم پشیمون میشم

انشالله سه چهارسال دیگه

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دقيقا منم وقتي دخترم ٣ ساله بود به همسرم پيشنهاد دادم

نزديك بود من و خفه كنه 

اما حالا دخترم ٩ ساله شده و ايشون يك سال در خال تلاش بودن تا بالاخره من باردار شدم

اما اشتباه كرد

طفليا شدن دو تا تك فرزند و فقط سن هر دومون بالا رفت 

من شوهرم بچه دوست داشت ولی میگفت یکی کافیه 

من خودم دلم میخواست نزدیک یسال منتظرموندم ک راضی بشه 

بعداینکه راضی شداقدام کردیم والان به دخترخوشگل دارم 

همیشه میگ خوب شدک نظرم عوضم شد

ولی تاراضی نشده اصاااصرارنکن 

وخدایی که بشدت کافیست

منم بچه دوم دوست دارم البته دخترم ۲ سالشه میگم ۵ سالش شد اقدام‌کنم برا پسر انگار دست خودم همچین‌میگم اقدام کنم برا پسر برا بجه اولم رفتم امان رضا یه دس لباس دخترونه اوردم باردارشدم دخور شد میگم برا دومی برم یه دست پسرونه بیارم شاید دومی پسر سد😂

چی‌بگم والا😑

انقدر تعجب ميكنم كه زنا بچه دوم بخوان آخه مگه بارداريو زايمانو شيردهيو يادتون رفته شب نخوابيا؟اينكه نتوني يه بيرون راحت بري يه خوابه راحت يه غذا خوردنه راحت يه فيلم راحت نگاه كني من كلي موهام با شيردهي كم شده يكي از دندونامم خراب شده حالا يكي ديگه هم بيارم باز همين آشو همين كاسه

انقدر تعجب ميكنم كه زنا بچه دوم بخوان آخه مگه بارداريو زايمانو شيردهيو يادتون رفته شب نخوابيا؟اينكه ...

راستش منم دخترم خیییییلی اذیت کرد الانم اذیت میکنه راستش خودمم نمیدونم چرا اذیتا یادم رفته 

2706